Autor Zpráva
pmasarik
Profil
Do tretice Vás žiadam o hodnotenie.
Prístupnosť, funkčnosť, chybné zobrazovanie v nejakom prehliadači, no proste čokoľvek. Nebojte sa kritizovať čokolvek, veľmi mi s tým pomôžete ak niečo nájdete.
Grafika je dosť ovplivnená žiadosťou a vkusom klienta, takže s tým nič nenarobím.

http://kompava.php5.sk/
gajdynator
Profil
napravo je pri obrazku velmi blizko text.
Dolu je zbytocny priestor.
pmasarik
Profil
Už je to bezpredmetné je tam totižto už iná verzia ktorá má rozhádzaný design.
Na túto už nereagujte... dik

Zaujímavé že sa vie niekto ozvať až ked nájde nejakú viditelnú chybu, nikomu sa asi nechce hladieť do kódu a kritizovat design ktorý je poukladaný... no čo už musím si na to zvyknúť.
mat
Profil
pmasarik

nic ve zlém, Petře, ale na co stěžuješ? sám říkáš:

Prístupnosť, funkčnosť, chybné zobrazovanie v nejakom prehliadači, no proste čokoľvek. Nebojte sa kritizovať čokolvek, veľmi mi s tým pomôžete ak niečo nájdete.
pmasarik
Profil
Načo sa sťažujem... na nič ja len konštatujem že dokým tam bol iný (dobrý design) tak sem nikto nič nenapísal.

Od 1.1. nič, tak som začal prerábať design podľa požiadaviek klienta a nahral som to bohužial aj na web lebo som mal doma nejakú sprostú chybu a chcel som zistiť či to náhodou nie je mojim nastavením localhostu.

Je mi jasné že sa lepšie kritizuje zle urobená stránka, ktorá sa nezobrazuje dobre vo Firefoxe alebo v Opere a ten kto prvý napíše že sa to niekomu zle zobrazuje tak je cool lebo skritizoval nejakého nováčika ktorý ani o FF alebo Opere nepočul. Je to v poriadku ale prečo sa nenájde niekto kto skritizuje aj lepšie urobenú stránku.

Ja chcem tým len povedat že som určite niečo prehliadol a viac očí to skôr zistí.

Dúfam že tu nevznikne nejaká flame to by som nerád. Sorry za gramatiku píšem rýchlo a nekontrolujem.
Tweety00
Profil
No konečně něco hezkýho, mě se to líbí, pěkně mi o vyšlo na celou obrazovku!! Není co dodat!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0