Autor Zpráva
fafa
Profil *
Zdravím, tento projekt je komerční, a rád bych věděl, co si o něm myslíte. Ponechte prosím stranou komentáře na téma obsah a struktura, zajíma mne především kritika vzhledu a zda je v pořádku tento typ menu, nebylo by lepší ho třeba celé nechat rozbalené v pravé části stránky?
Díky, P.J.
fafa
Profil *
dodávám přímý link: http://www.mestopacov.cz/nemazat
jozob
Profil
Kto rád kliká, tu je odkaz: http://www.mestopacov.cz/nemazat/
jozob
Profil
fafa
:-) tak som to nestihol skôr
jozob
Profil
No u mňa je to úplne rozhádzané. (FF/Linux a takisto aj Konqueror/Linux)
fafa
Profil *
hmmm no tak ja testoval ie 5.0, 5.5, 6.0, vice verzi opery a ff, ale na linuxu ne... diky za upozorneni
error414
Profil
jozob
U me taky a to mam windows, ff 1.5, to menu leze az do toho obrazku napsavo nahore
fafa
Profil *
aha no tak to je ale naprosto v poradku :-) menu muze lezt do obrazku, horsi, kdyz je rozhozeny cely layout, zobrazuji se posuvniky, atd.
error414
Profil
fafa
Opravdu???
Jak myslis
jozob
Profil
error414
Tak mne to pripadá ako nepodarené, keď menu lezie do obrázku a je to nečitateľné... či nie?
error414
Profil
jozob
Ano, amaterske

fafa
Tvuj postoj me udivuje opravdu, a to ma byt komercni produkt, zadarmo ti vytvori profesionalnejsi.
Anonymní
Profil *
no pokud to chcete zdůvodnit, tak takhle to má být dle grafického návrhu...
fafa
Profil *
poslední příspěvek je můj
jozob
Profil
fafa
Celkom s Tebou súcitím :-) ... Niekedy ani webdesigner nemôže za to, ako to vyzerá...
jozob
Profil
<joke> A ešte horšie je, ak dostane zákazník nápad :-) </joke>
fafa
Profil *
jasně... ja bohužel nejsem z těch, co mají grafické cítění nad nulou. prostě mi to přijde ok, ale co řeším je jiná věc: co třeba to menu úplně přerovnat a dát ho tak jak je to všude jinde na webech státní správy: prostě rozbalit do pravého sloupce. Mám totiž dojem, že tohle pixyho js menu mě stálo už dost nervů a stejně pořád není ideální... a nakonec si BFU nevšimne rozbaleného menu napravo když na něco klikne, a celá snaha je vniveč...
error414
Profil
jozob
Nebo Sef, nekdy da mene usili to napsat nez to zkouset rozmlouvat.
error414
Profil
fafa
Ja to menu v pravo a ni nenasel, myslel jsem ze to menu nema nic delat. JEJDA
ronan
Profil
To menu je neintuitivní, nastav části s obsahem min-height, aby to nebylo ve FF tak uzoučké
Dizzy
Profil
Ve FF je to rozházené, menu by chtělo hover.
Ivet
Profil
Možná by to menu rozbalené vpravo sjednotil a více zvýraznil (aby si ho každý všiml)
- background -
který by byl shodný s hoverem hlavního menu (nějaká příjemná barva k té žluté, hlavně ne ta bílá).

Na Lcd monitoru to horní menu na obrázkovém pozadí jde opravdu velmi špatně číst - dala bych mu aspoň bold
Huggi
Profil
casto je levej sloupec 'vyssi' nez text takze to vypada divne..a to menu je dos neprehledny..celkove..
(opera 8.51)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0