Autor Zpráva
fakuj
Profil *
ahoj!!

prosím ohodnoťte mi můj web, je to můj první, dělal jsem dřív jen z templates. Vim že kod je prasečina ale spíš co řikáte vzhledu?

díky
fakuj
Profil *
sorry zapomněl jsem

fakuj.ic.cz
xhelliosx
Profil
no nevim, co ti mám na to odpovědět?? Vždyť si nechal tu nejzajímavější část tvorby webu udělat za tebe Photoshop, který co si budeme povídat jede ve starách tabulkách, což nebi dobrý.
- grafika se mi docela líbí, ale bohužel je to jenom ta grafika
- přidej css, daj se v něm udělat docela dobrý kousky, lepší než ve Flashi nebo Photoshopu
- je to první web a nikomu se necpeš => ok
littlemaple
Profil
Jako webdesignerský počin nic moc, ale je to vlastní, což oceňuji. Graficky jsou na tom lépe. Pro začátek dobré. Jestli uvažuješ, že se tomu budeš věnovat více, stejně je ještě stokrát předěláš a přemaluješ :)

Kód není podle nejmodernějších postupů webdesignu, ale funguje, a to je také důležité. Mohl by být i horší, co si budeme povídat :)

Zkus použít CSS namísto tabulek/formátování značkami FONT. CSS ti pomůže spravovat stránky efektivněji. Změna barvy nadpisu na všech stránkách tě bude stát pár vteřin, budeš to měnit jen na jednom místě.
Filips
Profil
www.fakuj.ic.cz
Filips
Profil
Použij css jak již bylo řečeno www.jakpsatweb.cz/css a nelíbí se mě weby kde je část česká a část anglická. Buď vše nebo jen něco...

Filips
Anonymní
Profil *
Ohodnotili byste prosím můj první web ?
www.supertapety.webzdarma.cz
littlemaple
Profil
Anonymní Založ si vlastní vlákno... Mimochodem z tvých stránek, když nebudu komentovat nic jiného, mě dost bolí oči :D
Anonymní
Profil *
littlemaple : No... Je to jenom začátek. Ještě to hodně vylepším
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0