Autor Zpráva
faster
Profil
Prosím, okomentujte, poraďte, napomente. Ďakujem.

www.faster.sk
monkey
Profil *
faster

pekny obrazok asi neake oravske kopanice ze :-))
inac menu by som neako zviditelnil a trosku mi tam vadi aj to pismo ale celkovy dojem pekny
faster
Profil
monkey

mas pravdu s tym menu, hned ako budem mat chvilu casu ho nejako zviditelnym, aby ho tam clovek nemusel prilis dlho hladat..

a obrazok su Biele Vody :-)

a za pochvalu dakujem..
faster
Profil
no.. menu som trochu zvyraznil.. teraz sice neviem ci to tomu webu prispelo alebo nie, ale sak uvidime casom :)
Anonymní
Profil *
moc hezké, škoda jen, že ten obrázek vpravo končí tak "náhle"...

kk..
klokyn
Profil
Pár pripomienok:

- rámik okolo celej stránky by som zhrubšil a dal mu nejakú inú, nevýraznú farbu
- nemám rád ak sa slovenčina mieša s angličtinou, ako v menu
- lavu stranu by som oddelil od pravej, buď len čiarou, alebo farbou jedného zo stĺpcov
- tá bodka pred napismi akosi zneprehľadňuje web, nahradil by som to niečím väčším
- tá kopa sena, alebo čo to je v tom logu mi pripomína mŕtvu kravu (sorry neviem si pomôcť) ;)

Inak to vyzerá celkom schopne, aj keď sa mi nepáči farebná kombinácia. Celkový dojem je fajn.
faster
Profil
klokyn

No, tak mam na webe mrtvu kravu. A co? :-D

Co sa tyka ostatnych veci, naozaj dakujem za tvoje pripomienky. Urcite sa tomu este povenujem a premyslim veci, na ktore si poukazal.

S tym miesanim jazykov - ani ja nemam rad ked sa miesa slovencina a anglictina. Velmi som si neuvedomil, ze tam mam dva jazyky, ale predsa, pokusim sa vymysliet nieco, co by znelo dobre aj po slovensky.

S oddelenim stlpcov mas pravdu, uz som nad tym rozmyslal.

Takisto aj s bodkou pred nadpismi, dam tam nejaku inu okrasu.

Dik este raz.

--

Have a nice day.
Chamurappi
Profil
Reaguji na fastera:
Mám pár drobných výhrad ke kódu:
1) Je v XHTML, nicméně používá techniky v tomto jazyce nemožné, doporučuji přejít na HTML.
2) Na menu existuje lepší značka <menu>.
3) <abbr title="...">bmw.de</abbr> -- to je spíše adresa nežli zkratka.
4) <div align="center"> -- doporučuji více spoléhat na kaskádové styly. Vlastnost text-align sice není ekvivalentní atributu align, na tvém kódu se však rozdíl neprojeví.
5) <link>y s atributem rel="icon" a rel="shortcut icon" ukazují na stejnou ikonu, první jmenovaný je tudíž zbytečný.
faster
Profil
Chamurappi

1) Prečo HTML? Mám dojem, že XHTML je populárnejšie.
2) Ďakujem, pozriem sa na to.
3) Máš pravdu, spravil som z toho normálny link.
4) Samozrejme, snažím sa vyhnúť týmto HTML parametrom, toto je asi časť generovaná Textpatternom, alebo ťahaná z nejakej šablóny, idem sa toho zbaviť. (Už sa tak stalo. Dúfam, že v plnom rozsahu.)
5) Opravím aj to. Vďaka. (Už som opravil.)
Chamurappi
Profil
Reaguji na fastera:
1) Dle mého názoru je XHTML zbytečné, pro web nepřirozené, náročné na parser, bez jasných vyhlídek do budoucna a málo podporované. V debatě o XHTML můžeme pokračovat jinde.
faster
Profil
Chamurappi

Samozrejme, zaujal ma tvoj názor, určite to nenechám len tak.
Icepoint
Profil
1) nekombinovat slovenstinu/anglictinu ... vypada to divne
2) tlacitko vyhledat odsadit od textoveko pole, nebo ho dat vedle (ale take odsadit)
3) chtelo vy to jinej HOVER na menu, ztucneni je divny ... treba tam dej
a.menu
{
display: block;
}

a.menu:hover
{
background-color: nejakou barvu pozadi;
color: nejakou jinou barvu textu;

}

nevim teda jak to mas v css udelany, ale ja bych to udelal takhle. ..
faster
Profil
Icepoint

Dakujem za pripomienky, urobil som na webe nejake upravy (odsadil tlacitko, pozmenil menu na tvoju radu). Aj anglictiny som sa zbavil. Dik.
burt88
Profil *
Stránky se mi celkem líbí, ikdyž jednu výhradu bych přesto měl. Připadá mi strašně zbytečné mít úvodní stranu takhle hrozně dlouhou. Jsem zastáncem úvodní stránky, na které se nemusí scrollovat, čímž dle mého skromného názoru celá získává na přehlednosti a snadnější orientaci v ní. U ostatních stránek už je to jedno.
Tweety00
Profil
Nenech se odradit, je to tu asi 1. nebo 2. pěkný web! Barva písma je taky pěkně zvolená!
faster
Profil
Tweety00

Tweety, dakujem za tvoju podporu. Som velmi rad, ze sa paci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0