Autor Zpráva
Hanz
Profil
Co říkáte na mé nové stránky? (Prosím ušetřete mně takových keců jako například: "Flash je na webu jak osina v zadku" a podobně).

Zde je link
Spikee
Profil
Počkaj stiahnem si flash (teraz som nainštaloval Windows)
Anonymní
Profil *
Ta favicona je taka nejaka s hnusnyma okrajema.
Nacita se to dlooooouhoooo. (GPRS)
Hodne dlouho. Tipuji na dobrych pet minut.
Chtelo by to ukazovat kolik procent je nactenych, mam nutkani to zavrit a jit o dum dal.
Uz je to asi sedm minut.
Premaham se abych to nezavrel.
Nepopiram ze muze byt chyba u me.
Chyba byla u me, dal jsem aktualizovat a je to OK...

O MŇE je schválňe?

Jinak je to celkem dobry, takovy provzdusneny.
none
Profil
Pohodová stránka líbí se mi ozvučené odkazy.Ale chybí my tam barvy ale to je věc názorů.Zkoušel sem ty přímačky příde mi to jako dosovej program.
none
Profil
HOŠI_____________PF________________2005
Spikee
Profil
Hanz
Naťahuje sa to dlho.
Vyzerá to dobre.
Tie ozvučené odkazy sa mi nepáčia (čo človek, to iný názor)
Zatiaľ toľko odo mňa...
none
Profil
nevim čím to je ale v prohlížeči nemůžu dát zpět.
Hanz
Profil
none
Je to tím že je to ve Flashi a jsi pořád na jedné a té samé stránce(jenom se načítají texty z externích souborů a formátují se pomocí CSS)
Martha Black
Profil *
Slovy klasika " sám bych to líp neudělal ". Přidej alespoň jednu barvu a pokud by se ti chtělo předělej to MŇE. To je tam docela hustý. :-))
Kráťa
Profil
Když jsem kliknul na odkaz, tak se mi nahrálo to "loading". Nechal jsem ty rohy 40x zapulzovat a potom jsem chtěl odejít, ale zmáčknul jsem F5 a ono se to načetlo.
Mě by se líbilo, kdyby se při najetí na odkaz stala z kurzoru ručička. Jestli jsou ozvučené odkazy nevím, mám vypnuté repráky, odešla mi zvukovka. :-)
Hanz
Profil
Martha Black
To O MNĚ jsem už předělal :o)
Nad těmi barvami budu ještě uvažovat. (Mi se to líbí)
Polaroid
Profil
Flash asi neumí bejt gumovej, co???

Pěkně blbá móda dělat stránky úzký a nízký!!!!
Hanz
Profil
Polaroid
Umí být gumovej.
llook
Profil
Přesměrovalo mě to na index_alternate.html, tam není nastavené kódování. Navíc člověk s vypnutými obrázky nemusí pochopit, co je to ta "stříbrná ikonka".
Trochu jsem koukal na tu detekci - pokud se do tří sekund nespustí Flash, tak mě to přesměruje. Používám rozšíření Flashblock, které mi každý Flash nahradí ikonkou "play", takže si můžu na stránce vybrat, který Flash si pustím a který ne (ne každý Flash mě zajímá). Tento způsob detekce mě rovnou odpálkuje, i když mám Flash 7.0 r25.
Hanz
Profil
llook
Už jsem to vyřešil. :o) --> můžeš to zkusit znovu.
llook
Profil
To už je lepší, ale pořád mi na té alternativní stránce chybí nastavené kódování, přidej mezi <head> a </head> tohle: <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
Hanz
Profil
llook
Dík už jsem to udělal
Gogo
Profil *
Já dělám stránky pro naší třídu a tak by mě zajímalo jaký máte názor: www.certoandilci.wz.cz
Hanz
Profil
Gogo
HEJ !! Strč si ten odkaz do ... svojeho tématu a neroztahu se mi tady. (Vytvoř si vlastní téma - názor na stránku a nelez jiným do jejich)

MODERÁTOŘI
Prosím jednoho z moderátorů. aby ten příspěvek od Gogo odstranili
habendorf
Profil
Popravdě řečeno, asi by neuškodil nějaký ten obsah.
Graficky pěkné.
Hanz
Profil
habendorf
A to píšeš mi nebo Gogovi
habendorf
Profil
Hanz: neber ve zlém, ale tobě. A ještě jedna věc mě trochu rozladila: když chci kliknout na "Přejděte na Firefox", tak mi ten link ujede doprava, co to je za kravinu?
thingwath
Profil *
A just tě neušetřím. Díky za další web v němž nemohu vyhledávat text (hovořím o zabudovaném hledání ve Firefoxu), kde si nemohu dle vlastní libosti otvírat nová okna a záložky (v sekci odkazy moc příjemné) a který musí být v uzavřeném proprietárním formátu pro čtyři animované čudlíky.

Nechci vyvolávat nějaký flame či něco podobného (spíše než do diskuze raději nereagujte vůbec, budete-li mít moc velké nutkání mi říct, že jsem idiot tak thingwath@seznam.cz), ale prosím pány flešisty ať si uvědomí co za zrůdy tvoří.
Hanz
Profil
habendorf
Dík za upozornění už jsem to vyřešil. Jo a já to ve zlém neberu já jsem se jenom ptal protože jak jsem se tak díval na ty Gogovy stránky tak tam má ještě mnohem míň než já :o). (Říkám nedělá dobře když se jiným pííp.. do tématu potom nevím jestli to píšete mi nebo mu. :((
habendorf
Profil
Hanz: Jo, už je to v pořádku - ty linky. Co se týče Goga a podobných - jasně, myslím že jediná možnost je takové dotazy ignorovat, jinak se vlákno roztříští a je to v háji.
Hanz
Profil
thingwath
Právě o tom jsem mluvil na začátku - pořád jsou tu ignoranti kteří to nemůžou pochopit.
thingwath
Profil *
Hanz
Ptal ses na názor, nuže, tady ho máš. Kritizuju zbytečné a naprosto nevhodné použití flashe tam, kde jen škodí. Nehodnotil jsem samotný flash, upozorňoval jsem na to co návštěvníci toho webu nemohou a co jim odpíráš. Jestli ti to stojí za to, tak prosím, je-li ti každý další příspěvek ode mne protivný, stačí říct, tento bude posledním.
Hanz
Profil
Žádné další přimopmínky? (Ani pochvaly?)
PetrK
Profil
Nevím ale aspoň trošičku bych zvětšil rozdíl mezi písmem a pozadím, možná blbě vidím ale zdá se mě to občas hůře čitelné. Hlavně v těch odkazech, sice je tam větší písmo ale stejně, to písmo skoro splývá s pozadím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0