Autor Zpráva
k2
Profil *
Template vytvořvená pro CMS www.xoops.cz

http://web.koart.cz/2006/pizza/

Prosím o komentáře :-)
Filips
Profil
Jo nemá to asi chybu bude ti pěkné!

Filips
Romanticka
Profil
Dost dobry! Uplne se to k tomu hodi
Mistr
Profil
Pěkné. Mám k návrhu přesto několik výhrad či poznámek:
(1) Dáváš tedy dost na frak češtině. Již úvodní věta v hlavičce má chyby jako hrom. Správně česky má být Objednávejte na telefonním čísle.
(2) V patičce je výraz Tel. zkratkou slova "telefon", proto musí končit tečkou, takže to pak dopadne takto: Tel.:. Navíc bych řekl, že píšeme E-mail (tedy s polčkou a nikoliv bez ní).
(3) V článku "Vítejte na serveru PIZZERIE" máš pak chyby většinou v chybějících čárkách.
(4) Zvláštní se mi jeví skutečnost, že vpravo v záhlaví stránky píšeš "PizzaWeb" a níže pak výrazně "Vítejte na serveru PIZZERIE". Nestálo by pouvažovat o sjednocení těchto dvou pojmů?
BLASTER22
Profil
Nějak mi nesedí menu k článku 'Vítejte na serveru PIZZERIE'. Ve zmiňovaném článku je psáno, že zde najdeme výběr z různých pizzerii. A následně v menu je uvedeno v č. jed. 'Kde nás najdete'. Stejně jako 'Jídelní lístek' a 'Nápojový lístek'. U prvního se taky jedná spíše o konkrétní pizzerii a u druhého zase nevím, co má z pizzou společného.
k2
Profil *
No jako text tam je zkopirovanej nechtel jsem tam davat lorem, ale jde me o grafiku a ne text
hoogl
Profil *
Opera to nebere,nefungují odkazy
Mistr
Profil
nefungují odkazy
Na stránce snad žádné odkazy nejsou, ne? Je to pouze grafický návrh.

P. S.: Hlásím, že i Internet Exploreru 6 mi nefungují odkazy. :o))

Promiň, hoogl, prosím.
Railbot
Profil
Design orpavdu skvelej, moc se mi libi, ale s kvalitou obsahu uz to asi bude horsi.

"Obědnávejte..." chtelo by to zopaknout zakladku :-/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0