Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Co na to říkáte? Jsou to moje druhé stránky. Od mého úplného začátku webdesignování uplynulo asi 4 měsíce.Bod83
Anonymní
Profil *
zapoměl jsem www.assko.wz.cz
pokec
Profil *
- nevypadá to zas tak špatně, ale zdá se mi to poněkud nepřehledné ... potom ještě, mám rozlišení 1024x768, ale i při maximalizovaným okně je tam horizontální lišta, což si myslím, že není až tak vhodný, protože bych to už vůbec nechtěl prohlížet na 800x600 .. ikdyž pravda je to asi jenom ta úvodní strana, ale i to podle mě stačí ...
sirpetr
Profil *
přeplácané,
nechápu moc smysl dvou blueboardů - jako pochopil jsem, že jedno je pro adminy a druhý pro normální, ale není to zbytečný. Jinak ty barvy jsou příšerný.,
logo nebo resp. horní část jsou 4 obrázky vedle sebe a chabej nápis ašsko, kterej se úplně ztrácí. Působí na mě zcela amatérským dojmem. taková jemná čára ti končí třebav půlce u nápisu Ašsko, není to ničím ohraničený, prostě to tam najednou skončí
Hodiny,které viditelně něco přemazávají jsou podle mne na nic.
stav návštěv bych rozhodně nedával hned nahoru
barevné sladění špatné, nechápu smysl obarvování celého odstavce po jeho přejetí myší...
zaxa
Profil
Nezdaj se mi zas tak špatný. :-)
bod83
Profil
Ahoj, tak prosím můžete hodnotit znova - udělal jsem nový design - snad už je lepší. Hlavně se v něm rychleji pracuje. Načítání fotek a tak, vše je rychlejší.
Tak jen do mě!! :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0