Autor Zpráva
Panther
Profil *
Chtěl bych se vas zeptat, co byste zmenili, a jestli se vam muj web libi, diky... link:http://qsws.xf.cz
Filips
Profil
Vstupná stránka je blbost. Barebně se mě to nelíbí. Moc tmavé. Udělej to přes css ne přes tabulky. www.jakpsatweb.cz/css - kaskádové styly.

Filips
Filips
Profil
P. S. Proč je dole tolik místa?

Filips
Panther
Profil *
Vstupni stranka tam je proto, aby na hlavni strance nebyla reklama, pres css to udelane je, nevim co tim myslis...

ps: misto je tam jen tak, jestli je to spatne, muzu to zrusit...
YoSarin
Profil
tak jo... :-)
Celkem pěkný, ale:
1. Logo je sice klikací, ale "špatně" - nevrací na homepage, ale jen reloaduje stránku
2. Najdou se tací, kteří tě sprdnou za "vstupte stránku" mě osobně je to fuk... :)
3. Nevím, ale off-line validátor (CSE HTML Validator) našel tři errory - nejde o nic velkého, jen máš u tří odkazů atribut target bezprostředně po hodnotě odkazu (tzn. např.: HREF="SWgames.html"target='hlavni' - chybí ti tam mezera)
4. ještě k tomu kódu - dodržuješ 4.01 transitional - OK, nema problema, jen mi přijde, že pro snazší orientaci v kódu je lepší používat na všechny tagy malé písmo (čistě IMHO)...
5. na úvodní stránce mi děsně vadí posuvník pro prostřední část stránky - když scrolluju pomosí kolečka, tak mám ukazatel většinou tam kde skončil naposled - což je nejčastěji střed stránky... no a tady mi začne rolovat jen jeden sloupeček, což mi děsně vadí, protože abych pohnul se meníčkama, tak musím odrolovat až na konec hlavního textu a pak teprve se to pohne všechno... (na to pohnout s myší sem moc línej)
6. Úvodní text - slova "K dnešnímu dni jsem přidal validnost stránek podle html 4.01 a css." na mě působí zvláštně... Validita se nepřidává.... bych to změnil třeba na "Upravil jsem kód stránek tak, aby dodržoval standardy HTML 4.01 transitional a CSS(jaká verze?)"

Mno, teď mě asi nic víc nenapadá - snad jen škoda toho tabulkového layoutu...

S pozdravem YoSarin
Filips
Profil
Vstupní stránka je opravdu nesmysl. Přes css je to nějak divně. Jsou tam tabulky. Ty vyhoď. Jen čistě přes css. Místo zruš.

Filips
Panther
Profil *
No, diky pokusim se...
Panther
Profil *
Prosim vas, nemohli byste uvest nejake priklady toho designu bez tabulek, "jen ciste pres css"??
Gekon
Profil
Skoro bych řekl, že CSS a HTML validní je pouze první stránka... jinak celkem dobrej marketongovej tah:)) Jinak souhlasím s Filipsem a YoSarinem
Panther
Profil *
No pocital jsem s tim, ze si to bude hodne lidi myslet, ale opravdu jsem validoval vsechny stranky, a az na vyjimky by mely byt vsechny validni podle w3c online validatoru...
liborse
Profil
Vstupní stránka mi rozhodně nevadí, ale můžete to udělat třeba tak, reklama bude nahoře na první stránce. I když - zřejmě to většinou kazí design. Ale co mi vadí, je to, že tam píšete tu optimalizaci pro to velké rozlišení. Zase další web, u kterého musím scrollovat, ach jo!! Já mám stránky "elastické" a je vyřešeno. Jiní lidé zase mají ještě větší rozlišení a elastičnost je tedy potěší než se koukat na stránku v pruhu... Mě osobně takové stránky přímo iritují...

Proti tabulkám nic nemám, protože dokáží vyřešit spoustu problémů, při kterých css selže :-). Ať si říká kdo chce co chce. Dokonce mě za to pochválil jeden admin a ještě se divil, jak jsem to udělal :-). Ale zase na druhou stranu tabulky způsobují dost problémů, takže se moc nevyplatí je moc používat, pokud nevíte, jak se počítají jejich velkosti v jádrech GECKO a v IE. Další věcí je, že dokud se nenačte obsah, tak se nezobrazí. Což mě upřímě štve, ale hodně lidí už má rychlé připojení a bude se to lepšit - jsem futurista :-).

Jinak layout pomocí CSS je naznačen TADY na webu (pokud se nemýlím), stačí hledat...

PS - máte tam zajímavé texty, také mám SW moc rád :-)
Panther
Profil *
Diky, budu se s tim snazit neco udelat...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0