Autor Zpráva
bigi
Profil *
Ahoj,
koukněte prosím na http://starobrnaci.wz.cz a napište mi nějakou kritiku, zejména grafiku a jak Vám to jede na různých prohlížečích a rozlišeních.
Ještě to není hotový, ale přibývat už budou hlavně informace.
Díky
djlj
Profil
Škoda, že nejsou celé mráčky jako odkazy.

To má být co?
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250" />
<html>
bigi
Profil *
djlj: kde ten kód vidíš?
možná s mráčkama něco udělám, co na to ostatní?
bigi
Profil *
tak jsem ten kód našel, měl jsem špatně uspořádaný řádky. už to je spravený
Mistr
Profil
(1) Ten bílý proužek (například na stránce Smršť 2004), no... Abych řekl pravdu, jsem z toho takový rozpačitý.
(2) Na stránce Hry by mělo Pexeso asi začínat velkým počátečním písmenem, co?
(3) Optimalizováno pro Firefox 1.0.7, IE 6 (1280x1024, 1024x768). Jak již kdesi psal Yuhů - myslíš, že když mám menší monitor, poběžím si honem koupit větší, abych se mohl na Tvé stránky podívat?
(4) Pohrál bych si s pořadím obláčků. Třeba O nás bych dal určitě více dopředu než Ankety, Nové hry, Odkazy apod.

Mimochodem, jak si mám vysvětlit popisek "Neoficiální roverský kmen"?
Filips
Profil
Tomu menu bych tadl nějaké zvíraznění jinak to docel ujde.

Filips
bigi
Profil *
Mistr: 1) v budoucnu tam můžou být články od víc lidí a v tom proužku se bude vybírat jakej článek chci
2) no začínat by mělo, ale je to vložený někým jiným, ale je možný že to v budoucnu pro estetičnost upravím
3) větší monitor nepotřebuješ, ale nezaručuju že to pojede na 100% při 800x600, ale nejspíš pojede
4) to pořadí si vybrali ti lidi pro který to je, nebudu jim do toho kecat
jinak u skautů existujou tzv. roverský kmeny, ale tihle se nechcou registrovat, tak jsou jen "neoficiální"

Filips: zvýraznění, no možná nějakej pěknej rámeček nebo textura na pozadí, uvidím

Díky
Mistr
Profil
bigi
Vím, že existují u skautů Roveři. Také jsem jeden čas býval skautem. Navíc teď možná shodou okolností budu mít jednoho skautského vůdce za potencionálního švagra kvůli mé ségře. Zaujalo mě tam ta neoficialita.
bigi
Profil *
No tenhle "kmen" je vůbec takovej zvláštní, kromě toho, že se nechtějí registrovat "jako všichni ostatní", tak mi stále nejsou schopni poslat další obsah na stránky... :-)
Gekon
Profil
Všechno podstatné shrnuli páni kolegové, já se ale nemůžu nezeptat, co jste to za bandu:)) Třeba Bára s vodnicí, nějaký borec s rychlými špunty...
bigi
Profil *
Já jsem jen jejich kamarád, ale jsou to skauti, kolem 18, co se kamarádí napříč dvěma oddílama. No a jezdí spolu na akce, kde dělaj kraviny... viz fotky a články.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0