Autor Zpráva
Railbot
Profil
Ahoj všem :) Rád bych znal váš názor na níže uvedený web. Je to zatím "jen" úvodní stránka.
Snažil jsem se hodně a jsem rád, že to vypadá tak jak to vypadá. IMHO při zednictví se nedá moc vyřádit a inspirace u konkurence neexistuje, takže výsledek je takový jaký je :)

O čem vim- "chyba" v CSS - musel jsem použít IE hack kvůli 3px IE bugu. Nevěděl jsem jak jinak vyřešit.
Díky za každý rozumný názor / rozbor / připomínku :)

projekt.webstudio-k3.cz

BTW - omlouvam se, odkaz chybel opravdu omylem
Školník
Profil
Je to provokace, nebo ten odkaz chybí omylem..?
Mistr
Profil
A chybí stále, ne? Nebo nefunguje server?
Railbot
Profil
A chybí stále, ne? Nebo nefunguje server?

Nechybi, nefunguje server. /// uz jede i puvodni adresa

Zatim jsem stranku presunul - projekt.railbot.net
m
Profil *
Je to celkem hezke, jen si myslim, ze v firefoxu nevypada vycet sluzeb tak, jak jsi asi zamyslel. A taky kdyz najedu na dtazy nebo objednavky, deje se tam neco divneho s tim textem a obrazkem u dotazů - pod to dotazy je na chviličku objeví objednávky, tudíž celý ten text dotazů poskočí a obrázek u dotazů se na tu chviličku změní na ten, co je u objednávek. newim, jak to popsat :-( Mé vyjadřovací schopnosti nejsou asi nej, ale když to sem zatím nikdo nenapsal... ale jinak mi to prijde docela fajn, hlavne michacka:-) Možná ještě ty nadpisy jako Služby atd. bych nějak zvýraznila, nebo alespoň zmenšila to písmo textu pod tim... je takový divný když písmo je stejně velký i barevný i netučný jako ten text. Možná aspoň kdyby bylo tučný. Podtržený podle mě nestačí...
mata
Profil
Poměrně pěkné. Pár postřehů:

Nadpis boxíků na titulce bych nedával tučně jen na :hover, ale nechal bych tučně stále (vypadá to divně jak se na hover rozšíří text).

U služeb jsou odrážky v Opeře posunuté příliš doleva (odrážky bych neskrýval, ale udělal nějaké hezké obrázkem). Nad seznam bych přidal trochu prázdného místa.

U dotazů bych nastyloval lépe formulář (zkrášlit decentně buttony + názvy polí bych dal doleva od políčka, ale to je čistě subjektivní)

Jinak chválím učesaný zdroják :)), ale u formuláře máte překlep maxlenght="40" (má být maxlength="40") a hází to pak chybu ve validátoru
Railbot
Profil
Diky za pripominky a upozorneni na chyby, ale chtel jsem hodnotit jen uvodni stranku. Na tech dalsich zatim pracuju. Nemel jsem je tam zatim davat, tak na ten zbytek prosim zatim neberte ohled :)
Railbot
Profil
deje se tam neco divneho s tim textem a obrazkem u dotazů
vubec netusim co tim chtel basnik rici a nevim, kde mam hledat chybu.

Možná ještě ty nadpisy jako Služby atd. bych nějak zvýraznila
Urcite. Jeste to nejak vice zvyraznim.

Nadpis boxíků na titulce bych nedával tučně jen na :hover
Navazuje na predesle. Je to divne, ja je mam tucne i normalne, ne jen pri hoveru :-/ Bude tam nekde nejaka chybka. Podivam se.

U dotazů bych nastyloval lépe formulář
Samozrejme. Dostanu se k tomu :)

ale u formuláře máte překlep maxlenght="40" (má být maxlength="40")
Diky za upozorneni, toho jsem si nevsiml.

U služeb jsou odrážky v Opeře posunuté příliš doleva
To take jeste neni dodelane, je tam jen vlozeny seznam, ktery se chystam nastylovat ;)
Mistr
Profil
Railbot
Nechybi, nefunguje server.
Já jsem si to myslel.
Mistr
Profil
Railbot
Ke stránkám: udělal bych klikací i obrázky u jednotlivých kategorií (tu krabici jednou s vercajkem, jindy s otazníkem či fotografií). Co Ty na to?
Mistr
Profil
Railbot
Ze Služeb bych udělal výpis - normálně pod sebe seřazenés odtržítky. Bude to přehlednější a když navíc ještě rozdělíš "vodoinstalace" a "elektroinstalace" na samostatné řádky, bude to vypadat, že toho pan Pavel Radošinský dělá víc.

Jen taková poznámka na okraj: Co tu stránku vycentrovat i vertikálně?
Railbot
Profil
udělal bych klikací i obrázky u jednotlivých kategorií

Hmm...spatny napad to urcite neni, ale te prace s tim :)) Ja jsem puvodne zamyslel udelat klikaci kazdy ten ctverecek jako celek. To si myslim, ze by bylo uplne nejlepsi, lec v IE to delalo nejakou neplechu, porad to nechtelo fungovat tak krasne jako ve FF, tak jsem od toho upustil :-/
Railbot
Profil
Ze Služeb...
Souhlasim, bude to tak :)

Co tu stránku vycentrovat i vertikálně?
Ha, taktez dobry napad. Budiz :)
mata
Profil
Co tu stránku vycentrovat i vertikálně?
Ha, taktez dobry napad. Budiz :)


To bych nedělal. Pokud to nechcete dávat do tabulky tak za to ta námaha nestojí.
Railbot
Profil
To bych nedělal. Pokud to nechcete dávat do tabulky tak za to ta námaha nestojí.
Uvidim. Kazdopadne budu na to myslet "jako ze bych to moh nekdy udelat" :)
Mistr
Profil
mata
Pokud to nechcete dávat do tabulky tak za to ta námaha nestojí.
Nemusí to být v tabulkách: http://www.jakpsatweb.cz/css/css-vertikalni-centrovani.html

Právě při vědomí tohoto Yuhůova článku jsem to Railbotovi psal.
Railbot
Profil
mata
Pokud to nechcete dávat do tabulky tak za to ta námaha nestojí.
Nemusí to být v tabulkách: http://www.jakpsatweb.cz/css/css-vertikalni-centrovani.html

Právě při vědomí tohoto Yuhůova článku jsem to Railbotovi psal.


Jasne, ja jsem si to jeste dohledal napriklad zde. Co jsem tak prolitl ocima, tak by to melo byt stejne nebo urcite hodne podobne.
mata
Profil
...právě to stylování pro různé prohlížeče a obalování do dalších tří DIVů se mi moc nelíbí. Tohle řešení znám a právě proto se mi zdálo, že nebude mít v tomhle případě až takový přínos (stránky vypadají pěkně i bez centrování)
Mistr
Profil
mata
Je to věc názoru.

stránky vypadají pěkně i bez centrování
Souhlasím. To vycentrování by bylo jen jakousi pověstnou třešničkou na dortu.
Plaváček
Profil
Centrovat vertikálně (vůči čemu?) stránku, u které dopředu nevím, jak bude vysoká, je docela holý nerozum. Tuto radu bych nebral vážně.
Railbot
Profil
Hmm, taky pravda vlastne. Takze to necham bez toho. Horsi to bez toho nebude :)
Anonymní
Profil *
aby ses z těch pruhů nepo...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0