Autor Zpráva
patrikfy
Profil
http://fykalnamania.wz.cz ohodnotte prosim obsah tejto stanky ci su danne veci napisane zrozumitelne Ja ich budem este vylepsovat. Je to vlastne podstrnka mojej osobnej stranky ale funguje aj samostatne. Je to z dovodu, ze na szm sa nedaju kopirovat take velke subory ak na wz. Nemal som editor na rovnice tak som musel vzorce skenovať. Ta ked ma dakto nejaky slusny a jednoducho ovladatelny editor tak moze poslat na email alebo mi tu o nom napisat kde sa da stiahnut.
bzuK
Profil
To sis asi spletl téma, tady se hodnotí webové stránky, a ne matfyz texty ve formátu .doc

Stránky jako takové nestojí za nic, "Ako funguje derivácia vo fyzike" jsem přestal číst, protože obrázky byly na úplně jiných stránkách než text, který na ně odkazoval. Ale z toho co jsem přečetl - může to být přínosné, jestli to chceš vylepšovat tak přesuň obrázky tam kam patří, zkus je nakreslit přehledněji, hoď to do nějakého rozumného formátu (PDF, OpenDocument) no a ten web aspoň trošičku vylepši, to znamená:

1) Hlavní nadpis "Mix" je na nic, třeba "Fizyka pre anaľfabetou" by bylo lepší.
2) Trošku návštěvníkovi vysvětli, proč by měl se měl štvát se stahováním půlmegovýho archivu,
nalákej ho, dej tam třeba ukázky z textu nebo o čem to je.
3) Celej odstavec (Do tejto části stránky.... ... ľahko orientovať čo je nové.) je o ničem: návštěvníka zajímá, co mu nabízíš; ne jak a co a proč takhle a né jinak atd.
4) Zkus se naučit kaskádové styly, třeba na stránkách Jak psát web
5) Co takhle nějaké logo?
6) Odkaz "Hlavná strana" mate, měl by znít třeba "Pat-rikovy stránky".

A co se týká editoru, na tvorbu textů včetně matematických vzorců by Ti měl stačit OpenOffice.org
martin27
Profil
1)křiklavé barvy
2)menu by mohlo být lepší
3)celý webdesing by mohl byt lepsi

dal bych tomu 5,5 z 10
computerworld
Profil
dobrý
patrikfy
Profil
To hej ten nadpis a odkaz treba zmenit. To malo byt povodne podstranka mojej stranky. Ale som zistil ked som to chcel skopirovat na internet ze je tam limit 500kb. Tak som to rychlo prerobyl na samostatnu stranku. Aby to us bolo na internete. Tak preto to zatial tak vyzera. Ten editor si stiahnem. Dik. "vysvětli, proč by měl se měl štvát se stahováním půlmegovýho archivu, " Vies ras som mal zapoctovku z fyziky a spravil som ju zo skupiny ja a este jeden clovek. A doslo mi ze skoro kazdy sa otrocky veci uci naspamat lebo nevie ako funguje derivacia ako intergral. Ta sa to proste nabyfli co ja ka odvadza. Tam myslim netreba lakat niekoho aby si to stiaholo. Topiaci sa aj slamky chyta. Ja to snad do utorka prebobym aspon co sa tyka nadpisu odkazov, mozno este nejaky popis. Vdaka za krytiku. To som vedel ze obrasky a text niesu na tom istom mieste. Ale vies kto sa to bude ucit z monitora. ... tak ked si to niekto vytlaci to nieje problem ze na jednom liste obrazok a na druhom popis s tym som ratal a preto je to na kope.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0