Autor Zpráva
krteczek
Profil *
Ahojky, dělal jsem nějaké úpravy na webu a chci se Vás zeptat na Váš názor, rady co změnit, zlepšit, vychytat...
www.krteczek.linuxzona.com
opravil jsem i forum, omezil délku příspěvků na 1000 znaků (je to dobře nebo špatně?) zalamování je vyřešeno velmi jednoduše prostě po 39 znacích natvrdo vloží mezeru... zdá se mi to lepší řešení než zalomení řádku "/n"
krteczek
mracek
Profil *
Menu - ramecek ma stin levyhorni-dolnipravy, ale menu ma hornipravy-dolnilevy

Sirka je dana na pevno, takze mam horizontalni skroler, ktery se neda ovladat koleckem

Ruzova a cervena barva k zelenemu pozadi, to je nechutne, v menu :)

"Krtečkovy stránky" - mozna se pletu, nemelo by po V byt mekke? Ale sem dlouho za skoly a na pravidla je ted tma

CHYBA, mezera
a href=" http://hu
To proslo validaci? Ze tam je obrazek validace :) To bych tam ani nedaval, raci. Nikdy nevis, co zmenis a neni to validni :)

Mozna bych pro Obsah zvolil zatlaceny ramecek a pak pro nadpis vytlaceny, kazdopadne nemelil pozadi, pokud to neni vyrazna barva.
U menu bycgh zas nadpisy zkusil zatlacene, ale nevim

V menu mi nesedi ta sipka, videl vych to na nejakou peknou sedivou 3D, jako je ramecek menu. Urcite bez cerveneho pozadi.

Jinak pekne, celkove. Delas mi radost devce, ikdyz te neznam :) Tak nic, jen sem chtel rict, ze si to pridam jako odkaz na pekne stranky :)
mracek
Profil *
Jej, trapas, ses kluk :)
krteczek
Profil *
mracek diky
1)stínování menu je opraveno :o)
2) pri 800x600? nebo jak si to myslel??ja sem to testoval i pri tech 800x600, byl sice horizontální scroller, ale nebylo treba rolovat, nic neuteklo za roh... ale skusím to zmenšit na těch 750px
3) ano všechny stránky procházejí po změnách a úpravách validací... Momentálně mám problév v css... použil jsem -moz-border-rad a css validátor po mne vřeští...:o( nevíte někdo náhodou co s tím???
4)asi budu muset zajít někam kde mají nastavený monitor... tem muj je už dost starý a barevně rozjetý... sem někde dělal test, a rozdíl barev byl velmi výrazný...:o( takže to co mám já jako příjemnou pěknou zelenou může někdo jiný vidět velice vybledle... zatím nevím co s tím... potreboval bych nastavit monitor... nevíte o něčem někde??? štelovat barvy a teploty jde na monitoru v pohodě...
5) nové šipky se mi moc dělat nechce...:o( myslíte že je to fakt tak pěst na oko?
6) to s tím obsahem je dobrý nápad ( udělat ho taky plasticky ) asi se na to podívám...
Dík krteczek
ps: "ty stránky jsou krtečkovy"... podle mne tvrdé... kdyby bylo "podal jsem nůž krtečkovi "bylo by měkké... ale můžu se mýlit :o)
krteczek
Profil
tak jsem našel svůj starý thread, a ptám se opět na váš názor.
Stránky přešly na redačák, který jsem se snažil co nejvíc přizpůsobit vzhledově předešlé verzi.
Navíc mne zajímá jestli těch 1000 (necelých) v šířce není na dnešní dobu stále ještě moc.
díky krteczek
noma
Profil *
to je super!!!! Konecne stranky, kde neni blueboard. Kde neni pocitadlo navstev, a spousta podobnych veci!!! Nebo aspon sem je tam nevidela. Kdyby se tu weby daly znamkovat, uz kvuli tomuhle davam 1
noma
Profil *
krteckovy stranky urcite y
krteczek
Profil
noma ono je to počítadlo v plánu, ale ne z bb, ale vlastní, podobné tomu co jsem dělal pro www.kitikara.wz.cz
krteczek
Profil
Opět mne zajímá co tomu chybí k dokonalosti, stránky jsem přesunul na novou doménu: Jak na to? Obrana proti spyware a jiné rady a návody
nicméně mi jde momentálně o testovací verzi, která je na http://test.jaknato.com
zajímá mne tipy jak zlepšit celkově funkce RS, vzhledově (ještě není uplně hotov obsah některých článků), jestli je systém nabídky tak jak jsem ho navrhnul dobrý, nebo je třeba změnit některé věci, aby byla nabídka více intuitivní?
díky krteczek
habendorf
Profil
krteczek: 4 povinné znaky ve vyhledávání je moc. Třeba "php" se do toho nevejde.
krteczek
Profil
habendorf: já vyhledávám pomocí zhruba takového kodu:


$dotaz="select seonazev,nazev from ".Tabulka_clanky." where match (clanek) against ('".$slovo."') OR match (uvodnik) against ('".$slovo."') OR match (nazev) against ('".$slovo."') and zobrazovat='1'";

v serialu o mysql na www.liunuxsoft.cz jsem vyčetl, že existuje omezení právě v délce slov a že slova o 3 znacích nevyhledává...
ale zkusim to upravit, sice jeste nevim jak...

krteczek
habendorf
Profil
existuje omezení právě v délce slov a že slova o 3 znacích nevyhledává

Aha, to jsem nevěděl.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0