Autor Zpráva
wedipa
Profil *
Poprosil bych Vás o názor na stránku www.wedipa.com/vinarstvi-bzenec/index2.html
Není to ještě dodělané..:o)
Acci
Profil
Design pěkný, škoda, že používáš tabulkový layout. Ale nejdůležitější je, že ti tam chybí definice kódování.
filip186
Profil
Supr design.
cdwwr
Profil
Moc pěkné stránky. Vypadají profesionálně, po designové stránce jim není co vytknout. Jen bych upozornil na pravopisnou chybu a to, v hlavičce , jak je napsáno vinařství a jméno majitelky (pravděpodobně), tak její titul se píše: "JUDr". Ne s malými písmeny.
simka00
Profil
moc pěkné, jenom nevím, proč máš to menu nahoře ve flashi. dále bych trochu zvětšil písmo a více bych dělil do odstavců (hlavně v delších textech). a ještě poslední výtka: nemám rád titulky, ktere se z 50% skládají z teček a dvojteček..
wedipa
Profil *
Design pěkný, škoda, že používáš tabulkový layout. Ale nejdůležitější je, že ti tam chybí
Věnuji se grafice, měl jsem člověka na psaní kódu, ale nějak jsme se nepohodli, tak to dělám sám:o) a taky to podle toho vypadá, dělám to 2 měsíce, tak se učím, tabulky? Je to přehledné:o)

moc pěkné, jenom nevím, proč máš to menu nahoře ve flashi. dále bych trochu zvětšil písmo a více bych dělil do odstavců (hlavně v delších textech). a ještě poslední výtka: nemám rád titulky, ktere se z 50% skládají z teček a dvojteček..

Menu nahoře ve flashi je proto, že je tam ta jednoduchá animace a nechtělo se mi to dělat jinak (ušetřil jsem si práci, že jsem to menu splácal přímo ve flashi)

Jen bych upozornil na pravopisnou chybu a to, v hlavičce
Díky:o)
Mila
Profil *
Moc pěkné,
Jenom malá chybka, podle mě(tu bílou v hlavičce vedle chutného vínka bych zrušil a nebo
nějak vystínoval do ztracena - ruší hlavičku)
Pozdrav z Uh. Brodu
Mila
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0