Autor Zpráva
Stáňa
Profil
posoudit
Railbot
Profil
No...recepty tam asi nebudou nejhorsi, ale ty stranky jsou des a hruza. Vse rozhazene, kod neuveritelna "prasarna" s prominutim...
Velice, velice slabe...

Tezko rict, co zlepsit. Snad smazat a zkusit znovu po precteni JakPsatWeb.cz
Stáňa
Profil
Railbot
Asi máš jinej prohlížeč než IE, já nic roztahanýho nevidím. Nerozumím tomu co se ti nelíbí, vysvětli prosím.
Railbot
Profil
Asi máš jinej prohlížeč než IE, já nic roztahanýho nevidím. Nerozumím tomu co se ti nelíbí, vysvětli prosím.

Ne asi, ale urcite. Pouzivam primarne Firefox, takze rozhazene vidim vsechno, coz je samozrejme spatne (v IE vse zrovna taky moc nesedi). To se mi nelibi. Dale se mi nezamlouva to barevne schema, je to takove dost jednotvarne. Nelibi se mi tam dale takove blbiny jako je datum, svatek apod. coz jsou naprosto zbytecne veci, ktere beztak nikoho nezajimaji, to rikam uprimne.
Muzu se zeptat v cem byly stranky stvoreny? Vidim neco jako MS Office...uz jen to mi nahani hruzu :)
WanTo
Profil
Co to je za kód? To je snad dělané ve bwordelu, ne?
Richi
Profil
je to tmavý a to je hrozný, mělo by to být veselý a navodit pocit chuti na jídlo ne deprimující :-)
tabulky bych taky zrušil ...
proč jsi nevyužil nějaký již hotový publikační systém?
Stáňa
Profil
Je to těžký, co člověk to jiný názor. Je to dělané v Publisheru, podotýkám, že jsem úplný začátečník- holka. Mám v oblibě spíš tlumené barvy a válku pestrých barev nesnáším, tak proto je to hnědém tónu.
Stáňa
Profil
WanTo
Na kód se mě ani neptej, s těmi teprve zápasím a není to zrovna jednoduché, chce to čas. Snažím se na to přijít.
gajdynator
Profil
Vidno, že stránka je robená v bwordelu - stránka je na šírku aj na výšku úplne veľká, vidím iba pozadie to je všetko (Opera 9)
esemeska
Profil
Nevim co s tim vsichni mate, ale byly tu i mnohem horsi!
- zkus zmeksit barvy
- odkazy nejdou nikde moc videt
- za horni menu dej jińou barvu pozadi

- vsichni zacinali!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0