Autor Zpráva
Hamburgr
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

první hry v programovacím jazyku flash ;)
Boy
Profil
Flash NENÍ programovací jazyk....
Boy
Profil
Action script by se dal nazvat programovacím jazykem, avšak i on je jen interpretovaný pokud se nemýlím.. Jinak co se týče her, tak jsou zajímavé, avšak postrádám u nich více grafiky.
flz
Profil
vypada to ako z dakej ucebnice a nedokoncene
trestanec
Profil *
aa a co jako? co je zapletkou hry? Proc to vubec je? Proc se to tak blbe hraje? Kdy to konci? Aaach jo. Hruza. Pekna ukazka hit testu. Nic vic, nic min. Hruza.
Hamburgr
Profil *
asi to bude chtit poradne vyladit...jdu to dat pryc z webu
WanTo
Profil
Já jsem teda nepochopil, jak se to ovládá. U hry "trička" píšeš, že pohyb nahoru je mezerník, ale mně to nejde :o((
Hamburgr
Profil *
a jinak dik za odpovedi a kritiky...myslim ze jich mám zas na dlouho dost
Hamburgr
Profil *
WanTo: asi se nastves, ale mas kliknuto (levim tlacitkem mysi) do toho flashe?
WanTo
Profil
Hamburgr
Jistě :-) Navíc se mi špatně zobrazuje diakritika. Doufám, že jsi nezapomněl na to, že Flash se dá pustit i pod Linuxem?
Hamburgr
Profil *
a jinak (jsem neschopnej napsat to do jednoho příspěvku) je vám víc než 12? mně ne
Hamburgr
Profil *
WanTo: pod Linuxem jsem to nezkoušel...to mě opravdu nenapadlo...du shánět někoho kdo má Linux ;)
WanTo
Profil
Hamburgr
Teďka jsem to zkusil pustit v Opeře, tam to funguje jak má. Ale Firefoxu se pořád nějak nechce...
Hamburgr
Profil *
divné...ja používám FireFox pořád...a šlo mi to...v IE testovat nemuzu, protože mi v něm jakýkoliv flash nefunguje, i když ho mám v IE naistalován
Hanz
Profil
WanTo
Nejsem si jist, ale někde jsem četl o bugu kvůli průhlednosti (přestane kvůli ní fungovat odchytávání tlačítek), ale bohužel nevím, kde jsem to četl a už si ani nepamatuju, za jakých podmínek ten problém vznikal. Možná to je právě Firefox na linuxu. Chtělo by to vyzkoušet.
Michalek
Profil
A me se ty hry libi. Neco takovyho bych ja nedokazal :-) Jen mi chvili trvalo, nez jsem prisel na to jak se to ovlada (to bude asi tim, ze nectu a hned klikam).
Nedelej si z tech prispevku nic - tyhle hry ti urcite vydelavat nebudou, ale kazdej nejak zacinal (i kdyz treba podle ucebnice :-)).
Tot vse.
Hanz
Profil
WanTo
Zkus tohle:
http://blog.lalex.com/comments/200403/138-bug-plugin-flash-sous-mozill a.html

Není to sice to sice ta stránka o které jsem psal, ale mohlo by to být ono. Bohužel si to, ale moc nepřečtu, protože nevím co to je za jazyk natož, abych ho přeložil :o) (myslím, že Francouzština, ale ruku do ohně nedám :o) )
Steve;
Profil *
Nevim, jak to rict, ale ty hry mi prijdou totzny, jenom s jako kdyby nekdo vymenil grafiku...
Noobos
Profil
Ty hry jsou vcelku dobre, rekl bych. Mozna se mi trochu nelibi, ze jsou obe uplne stejne, jinak tvuj web o papouscich je strasny. Resit vsechno obrazkama... :(
WanTo
Profil
Bohužel si to, ale moc nepřečtu, protože nevím co to je za jazyk natož, abych ho přeložil :o)
Tak to jsme na tom úplně stejně, každopádně díky za odkaz.
Hamburgr
Profil
tak jsem ta nahrál novou verzi snad je to tak lepsi :)
Ondřej Strnad
Profil
Skvělé!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0