Autor Zpráva
Luqa
Profil *
Ahoj,
rozhodol som sa spolu s novou domenou urobit aj nový design na moj web. Ako sa Vám páčia tieto dva designy, ktorý z nich je lepší prípadne či sú vôbec dobré. Sú to zatial iba obrázky takze mozete hodnotit iba vzhlad.
1.design
2.design
Diki
este starý design mozete najst na adrese www.art4web.ic.cz
Luqa
Profil *
este som zabudol poznamenat ze ten background bude na celu zobrazovanu oblast ale vsetko okrem toho bude v strede aby sa to dobre zobrazovalo aj na 800x600. diki :-)
ho-tchi-minh
Profil *
ja bych to zkombinovala - bily pozadi a tu cedulku "co viem" bych dala pres ty nohy. jinak to vypada supr, ale mozna trochu neprehledne.
INSiGHT
Profil
Luqa: Na první pohled je to vzdušné a příjemné (hlavně barvy), ale už na ten druhý.....
a) trochu nesourodý design (jedna část nenavazuje na druhou)
b) každý prvek (žlutý post-it, hvězdička webdesign, jakoby izolepa na patičce,.....) už jsem stokrát viděl jinde
c) 1.design > není hezký, když text leze přes vyhrazený prostor
d) 2design > nohy tam jen tak visí ve vzduchu
e) menu je příliš jednoduché - přidat třeba stín, jednoduchý vzorek,.....
Luqa
Profil *
INSiGHT
diki s tym vzorkom to neni zly napad......je to tracu preplacane.....to by som este doladil ked budem robit HTML verziu.
ho-tchi-minh
neviem ktory design mas na mysli teratz ale diki :-ň
External
Profil
Starý byl design mnohem lepší. A co ty nohy???
Luqa
Profil *
External
dakujem ze si to porovnal a stym starym....takze hovoris ze lepsi? chcel som s tymto nieco menej klacicke dosiahnut :-)
Luqa
Profil *
mohli by ste este nieco napisat pls
simka00
Profil
co vlastně dělají nohy na stránce, kde nabízíš webdesign? nějak si to nemůžu dát do souvislosti
Huggi
Profil
taky se mi zda starej nejlepsi..jen mozna predelat logo a ty hvezdicky..zda se mi i z tech tri nejprehlednejsi a kazdej se v nem hned dobre orientuje..
HeWeR
Profil
Přidávám se k názoru, že ten starý design byl lepší. Až na tu fotku, která je na každém druhém webu (ale to už jsme tu měli, že :)).
Luqa
Profil *
Keď ste sa viacerí vyjadrili take že ten starý design je lepší, skúsil som ho ešte trochu pozmeniť a vyzerá asi takto. Ten list to bolo narýchlo tak tie nedostatky si nevšímajte pls. Myslíte že by bol takýto design lepší. Diki
rendolf
Profil *
ten poslední se mi zdá nejlepší, možná bych přidal víc odstínů šedé
Luqa
Profil *
diki asi aj mne :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0