Autor Zpráva
caesar1987
Profil
co poviete na tuto moju stranku???


http://caesar1987.szm.sk


tu reklamu zo szm si nevsimajte....
a v opere haluzia iframe - chyba prehliadaca, nie stranky,at kze v opere to zobrazuje cudne...
lubos
Profil *
No hrůza. Mam 512kb/s připojení a otevírá se to 1 minutu.
Gekon
Profil
http://caesar1987.szm.sk
caesar1987
Profil
ako mozes mat 512, ked najmensie pripojenie je 1024???
ho-tchi-minh
Profil *
nejmensi pripojeni je 56 kb/s =))))) jinak me se to designem libi ale po delsim pouzivani mi to prijde divny. a moh bys to vycentrovat.
wedipa
Profil *
Me se to moc nelíbí, dělat stránku jako windows:o(, stránka by měla zaujmout grafikou, měla by mít přehlednou, intuitivní navigaci....ale...kde je nějaký nápad? Je to jen muj názor...a na to co tam je se to opravdu dlouho načítá... pozadí 78,5kb? lišta dole 13kb-dej to jako background a nech to klonovat...a stránky by se měli ve všech prohlížečích zobrazovat stejně.
bb
Profil *
hruza. M$ by te mohl zalovat za kopirovani grafiky, a kdyz clovek zkoukne ostatni reference..napriklad tvorenie internetovych stranek..tak zlo a bída
mimoto jsou ty stranky veliky (nacita se to dlouho)
Error
Profil
XP :( Hezký nápad už asi každýho to někdy mohlo napadnout ale dalo by se to spracovat mnohem hezčeji.
Autorské práva -> nekopírovat design xp dalo by se to i namalovat vlastní..

Dal bych tomu jinačí formu něž obvyklá plocha. Něco originálnějšího!
Dát to do stránky okraje.. nebo něco vymyslet... Já být tebou tak se držím své fantazie! Né skutečnosti..
caesar1987
Profil
lenze mne praveze slo o to, aby to vyzeralo ako xp...

nejde ani tak o design, ale o tie funkcie....
stranka bola povodne stavka, nekosr ma to chytilo a je z toho homepage - vytvorenie "funkcneho" windowsu na nete...

budu tam aj lepsie temy windowsu, ale na to az po ukonceni vsetkeho, co ma byt v tomto povodnom...
caesar1987
Profil
a moh bys to vycentrovat.co by som mal vycentrovat???
Anonymní
Profil *
jakoo hovorte seci co chcete, nacitava sa to sice 5 mins, laguje to - ALE -
SUPER NAPAD (aj ked posrane xpecko) a HOOODNE PREMAKANE SKRIPTY,
A HLAVNE - KONECNE NECO NOVEE < CO TU ESTTE NEBOLO!!! Bravo!
caesar1987
Profil
dakujem anonym... :))))

este by osm chcel dodat ze na opere to zobrazuje chyby (zle prekryvanie iframe) , koli chybe v opere, nie v stranke...
pockajte si na operu 9.0 a bude to fpoho (aspon vyvojari operi to tvrdia)...

ps: v opere nefunguje ani drag - teda posun okien po ploche...
Dan Fojtík
Profil
ako mozes mat 512, ked najmensie pripojenie je 1024???
asi toho moc o internetu nevíš...

jinak k těm stránkám - z toho vykradeného XP designu se mi dělá zle, a jak už někteří zmínili, načítá se to opravdu velmi dlouho...

0/10
caesar1987
Profil
aha sorry, ja som sa sekol... ja ze si zo slovenska... bo tu u nas prednedavnom zdvojnasobili rychlosti netu a 512 tu zatial este nie je....
teda 512->1024

ten design je prave podsteata a ciel stranky.....
a bohuzial je tam vela obrazkov (aj pozadi), ktore sa musia (dal so,) nacitat aby to nenacitavalo potom...
pixo
Profil *
Plný kýbel javascriptu.. hehe, nápad sa mi nepáči, prevedenie zastaralé (aj kód)... veľa zbytočného kódu aj grafiky.

Pokiaľ aj rozumieš tomu JS čo si tam použil, tak odporúčam pred spaním porozmýšľať nad lepším využitím.
Atatürk
Profil *
Zdravim...napad i provedeni je dobre, avsak pouze pro svoje poteseni ci recesi...neumim si predstavit ze by takoveto stranky fungovali jako normalni profesionalni web(uz take kvuli nepouzitelnosti u vsech uzivaltelu v dusledku pouziti JS)...jinak chvalim ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0