« 1 2 »
Autor Zpráva
Error
Profil
Zdarec
Ohodnoťte mé stránky www.smetisteher.wz.cz
Všude není ještě obsach..
Nechci blbé připomínky a podobně potřebuji pomoct jak a co případně změnit.
Možná tam nějaké věci budou scházet tak sory..
avaranger
Profil
IMHO male pismo v menu a trosku prázdná pravá strana. Jinak dobre.
Railbot
Profil
Tak predne uz by ses konecne mohl naucit psat cesky, je to utrpeni neco po tobe cist. At uz tady nebo na tom webu, des a hruza.
Jinak vzhledove je to pekny, kod uz takovy neni.

- mas deklarovani XHTML 1.1, ale dokument posilas jako HTML, navic neukoncujes neparove tagy
- nejak si nastav ten pouzity RS, protoze ten web se po nem pojmenovava a je uveden i v meta tagach
- zadna semantika "<h1 id="header"></h1>", zbytecne preDIVovano
- u obrazku nemas popisky
Error
Profil
Tim malím písmen chtěl jsem udělat to takové decentní :( možná to skusím zvětšit ..
A co mám dat na tu pravou stranu?
Error
Profil
"- nejak si nastav ten pouzity RS, protoze ten web se po nem pojmenovava a je uveden i v meta tagach"
Nemohl bys my to trochu více vysvětlit?
Railbot
Profil
Error
Nemohl bys my to trochu více vysvětlit?
Mohl. Podivej se jaky ma ta tvoje stranka titulek a podivej se na

<meta name="description" content="Redakční systém Webcreator nabízí spoustu profesionálních funkcí zcela zdarma. Vyzkou?ejte si ovládání své internetové prezentace přes webové rozhraní."/>
<meta name="keywords" content="XHTML,HTML,CSS,DHTML,JavaScript,XML,ASP,PHP,SQL,WAP,CMS,redak ční systém,"/>


To k tvemu webu moc nesedi. Vygeneroval si to ten RS.
Error
Profil
aha moc dík takže tam mám dát něco co definuje můj web.
Error
Profil
A po grafické stránce? To mě více zajímá..
Timy
Profil
Error
"A po grafické stránce? To mě více zajímá.."
- nelíbí se mi ta lišta nahoře
- nekliakcí logo
- moc se mi nelíbí ty modré odkazy v textu, působí to tam na mě jako slon v porcelánu
- řekl bych, že tam bude dost pravopisných chyb
hanakus
Profil
Grafické zpracování se mi líbí. Mám rád jednoduchý a přehledný design. Ale prosímtě udělej něco s tou češtinou. "Celí web" "mi stím pomohl" "co slišim". Působí to jako pěst na oko a kazí to celkový (dobrý) dojem. Když chceš něco publikovat, ať už je to cokoliv, zkontroluj si pravopis.
Error
Profil
To je ten největší problém ČJ nevím jak to vyřešit zvládnu aby tam byli správně i Y Z S to mohu dát do nějakého programu ale slovosled atd.. Stím hned tak nic neudělám proto jsem vytvořil tento web je to jeden z spůsobů jak se trochu ...

Timy:
Lišta ta tam musí být leda bych ji mohl vycentrovat či změnit barvy..
Klikací logo to jsem ještě nestihl dodělat! Není to jen tak..
Modrý odkazy změním aby se to měnilo na černou .. (opět jsem to nestihl ale asi bez tvé připomínky bych to neměnil)
Pravopisných chyb je tam možná i stovky.. viz jeden článek proč?


Jak to mám provést stou čj? Třeba najmout redaktora :( To bych se nic nenaučil..


Spíše jsem čekal že někdo např řekne že se mu nelíbí to prázdné místo zelené vedle hledání ... Že třeba chybý patička.. Však to je dobře chtěl jsem vědět chyby o kterých nevim..

Díky ale ješte pište připomínky! Ale už zase něco jiného né čj ..
thingwath
Profil
Ačkoliv y a i máš špatně dost, mnohem horší je leckdy dost podivná větná stavba a třeba čárky (je pravda, že to mám špatně taky :o)).
thingwath
Profil
Při zvětšení písma (lépe řečeno při velikosti písma kterou mám nastavenou jako výchozí) mi někam utíká to tlačítko vedle textového proužku napravo pod hlavičkou.
Error
Profil
Nojo s tou velikostí písma nic asi neudělám :( nevím jak a co..
Miloš
Profil
http://www.smetisteher.wz.cz/section.php?id=8
Já bíd dobrá češtinář a múj bábiček taky dobrá sokolófna:
Výte za jak dlouho se… ale samozdřejmě že se dá. Záleží na vaši učenlivosti oproti PHP {tady chybí čárka} který dotet neumím kvůli tomu {chybí čárka} že to nechápu. Html se dá naučit jak básnička {chybí čárka} ale péhápka ee to se musíte pochopit {???!!!???} a našprtat se ty znaky po čase. Samozdřejmě že neni třeba všechny se učit {chybí středník} když nebudete vědět {chybí čárka} kouknetese do knihy a jeto{chybí čárka} časem si je všechny zapamatujete.
Lubomir Pokorny
Profil *
Vzhledově se mi to líbí, ale z té češtiny je mi nanic. Je to vážně hrůza...
Kaeru
Profil
Taky si rýpnu. Našel jsem článek, který prostě nedovedu pochopit.

Souťěž

Soutěž je ukonce! Název webu "Palma ".. Nakonec odměnu mám já sám :D Vymyslete jméno našeho weblogu a volnou adresu.cz /net a máte v kapse 150Kč pokud se nám bude Váš nápad líbit a využijeme vašeho nápadu tak Vás odměna určitě nemine.
Error
Profil
No tak to musím ti něco ukázat přečtisi tenhle článek a pochopíš proč to není opravené atd..

Ten web měl sloužit jako vyuka...

http://clanky.nazory.cz/article.php?id=53 tohle už neplatí od nové grafiky - změní se to..

A jestli vám stoho bylo nanic? - tak už nemusí tolik :D
Hold každý má s něčim potíže i třeba adnormální..
avaranger
Profil
Ty to snad pises schvalne opacne, ne? Nevim kolik ti je, nebo jestli si treba cizinec, ale jestli je ti vic nez 12 a nejsi z Bhutanu, tak se nad sebou VAZNE zamysli a zacni s tou gramatikou neco delat. Hole je hum,us.
Error
Profil
Tento web je moje zamyšlení! Byl stvořen protože jsem se zamyslel že s čj musím něco dělat..
Petr Error
Railbot
Profil
Error
Aspon sis vybral vystizny nick...error...tech erroru v pravopise je az moc, z toho by omdlela nejedna ucitelka ceskeho jazyka :)))
Error
Profil
Proč si myslíš že jsem Error :D
Napsal jsem další článek pokud se chcete pobavid! Přiznávám ty chyby nejsou úmyslné ale také je neodstranuji např v nějakém programu atd..

Myslíte že mě něcoto dá když napíši nějaký článek že se třeba v v čj trochu zlepším?
Timy
Profil
Error
Pokud ti ty chyby nebude nikdo opravovat, tak se to spíš ještě zhorší, protože si na ty chybné výrazy navykneš. Třeba pobavid bych osobně napsal s "t" na konci ;-). Spíš než psaní asi pomáhá čtení a všímání si toho, jak to píší ostatní. Taky se hodně vyplatí - pokud si nejsi jistý - podívat se na www.pravidla.cz a najít si to slovo.
Error
Profil
Aha tak od dneška 28.5.2006 vyhlašuji že se budu snažit psát články bez chyb! Knihy moc nečtu zato na internetu přečtu kopu článků weblogy atd.. a ještemě to bavý :D

Takže když se budu snažit spisovně tak si myslíš že mi to něco dá?
dis
Profil

Takže když se budu snažit spisovně tak si myslíš že mi to něco dá?

možná ani tak ne spisovně, jako gramaticky správně ;-) třeba ještě mě to baví místo ještemě to bavý

držím palce!
Error
Profil
A to si mám jak skontrolovat rád přehazuji slova neumim to nějak moc poznat jak to patří např: hraji rád fotbal či fotbal rád hraji tohle poznám to byl jen př.

Dis nepochopil jsem to : ") třeba ještě mě to baví místo ještemě to bavý" asi jsi myslel co já?

Aš mě něco zase napadne o čim napsat, tak se to už pokusím napsat správně..
Ale k tomu je potřeba potporu lidí když si to budu psát jen tak do vzduchu tak mě to nebude bavyt psát a strávit kvůli tomu hodinu u jednoho článku.. místo 10 min
Vým že třeba až začnu psát trochu lepši tak si semtam někdo přečte můj článek..
Error
Profil
lepši se píše asi lépe či líp :D slybuju že články se pokusíim psát líp a přitom tu píši všeljak :D
Vidim že to néni jen tak.. :(
avaranger
Profil
Úplně stačí, když si přečteš po sobě to, co píšeš tady.
Mirouš
Profil *
To není možné - to musíš psát schválně naopak! Chápu, pokud někdo napíše něco, tak jak to slyší, ale např. u výrazu "slybuju" nebo "bavý" nebo "malím písmem" - tohle si přece stačí po sobě přečíst a VYDÝM, ŽE JE TO NJEJAKÁ VOLOVYNA.
Error
Profil
Já nic nevidím! (Nemyslím doslova)

Opravil jsem pár článků od gramatických chyb ale stylisticky jsem nic neopravoval..
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0