Autor Zpráva
houskat
Profil *
Chtel bych vas znat nazor na me prvni aespon trosku uchazejici stranky. po prvnich bitvach s HTML popr XHTML, jsem poradne zapracoval na CSS a tohle je zetim muj vysledek
http://home.eckerd.edu/~houskat/houskatmedia/index.php
pod flash menu funguje alternativni menu napsany v CSS, je mozny ho videet v "zelenych sekcich" Portfolio, Services, a Prices.....
dekuju za nazory a napady na zlepseni...
Kote
Profil *
Jsem absolutní laik, ale mě se moc líbí vzhled. Jsou přehledné a příjemné barevně.
tiso
Profil
Máš to nejaké rozhádzané (Opera 8.5), v IE6 funguje to flash menu
hanakus
Profil
tiso
Zkoušel jsem to v Opeře 9, FF 1.5, IE6 a všude se to zobrazuje stejně (správně).
(Možná ti chyběl flash plugin ?)

I když nejsem zastánce flashe, stránky se mi líbí, mám rád jednoduchý nekomplikovaný vzhled. Barevné schéma je také pěkné.

Celkově : jednoduché, nevtíravé, přehledné - 9 z 10.
tiso
Profil
hanacus
...a o to práve ide... Kto ho nemá tak tomu sa to zobrazí zle...
Kaeru
Profil
Když jsem se na to podíval v opeře (8.54), tak jsem se lekl, so to na mě vypadlo. Pak jsem si uvědomil, že je to css odladěné asi jen pro IE... Jinak design se mi velmi líbí.
houskat
Profil *
vsem moc a moc dekuju za odpovedi a nazory. o problemu s menu vim. je to to CSS menu. behem dneska a zitrka se to pokusim opravit. mam operu a vidim, jak je to pohazene,....vsechno je hodne hodne posunute dolu. i kdyz je zvlastni ze to ve FF nedela.....
Leo
Profil
Ve FF bez Flashe nepouzitelne, menu cele rozpadle, hlavicka prazdna, Leo
Mila
Profil
Dobrý nápad,
Není to ale šablona??
houskat
Profil *
nepouzil jsem na nic sablony....co mas na mysli? vsechno jsem delal v ruce.....az na nejaky scripty...
taky me prekvapuje ze je to menu ve FF rozpadle....budu se na to muset podivat....
kazdopadne dekuju za info
Mila
Profil
houskat

Jestli vážně není smekám klobouk
houskat
Profil *
tak poklonu s velkou radosti prijimam, bo to opravdu neni sablona.....jen ma prace :-)
houskat
Profil *
tak uz jsem opravil menu pro operu. ted funguje pod operou CSS menu, pokud neni teda nahozeny flash plugin...pokud ano, mate k dispozici flash menu...dekuju tem co na to upozornili...
bart
Profil *
proc je o italsky?
nothrem
Profil
houskat
- Proč se do barevného proužku přepisuje zvolená položka, když je praktický stejný nadpis podtím? Navíc bílí text ve světlém pruhu není moc čitelný.
- Ten hover efekt flash menu, kdy to vyjede nahoru a pak kousek spadne, je trochu "ulítlej".
- Proč používáš "Print page"? Lepší je použít css media rozlišení.
- Jinak to vypadá moc dobře.

bart LOL ... dobrý ... to neni italsky, to je lorem ipsum ... to jste se ve škole neučili ? ... kam ty dnešní základky spějou?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0