Autor Zpráva
os
Profil *
zhodnotte mi prosím muj návrch stránek www.monsterproject.wz.cz
klokyn
Profil
Tam nie je čo hodnotiť :)
tiso
Profil
design - žiadny
obsah - skoro žiadny
čeština - samá chyba
kód - to má byť čo?

Ešte som zabudol: "navrch stranek" - tak to je fakt blbý fór...
Gekon
Profil
Paráda, moc se mi to líbí, dávám 10/10...

Jo, dobře, dělám si srandu, ale os si začal
os
Profil *
moje 1 str. a ješte neni hotová ďělám na tom teprve 1 hodinu
klokyn
Profil
os
Tak si to sem mal dať až keď to bude hotové a bude to mať nejakú grafiku, design. A zapracoval by som aj schopnejšom kóde. Teraz to vyzerá, ako by si si z nás strielal. Dať prvú stránku robenú len hodinu na zhodnotenie nie je dobrý nápad. Kritika ti môže dosť ubrať na chuti do práce ;-)
tiso
Profil
os
Tak prečo to tu dávaš? Dá sa to porovnať s úrovňou iných internetových stránok? Nedá... Tak sa s tým hrajkaj doma na svojom počítači a neotravuj s tým ostatných... Minimálne dovtedy kým to bude hotové, kým to bude validne (x)html a bude to mať aj nejaký design, aby sa vôbec dalo hovoriť o návrhu stránok...

Sorry za prudkosť reakcie...
klokyn
Profil
os
Vidíš, hovorím o reakciách ako nám ukázal tiso. Presne také berú začiatočníkom chuť do práce ;-)


tiso
kým to bude validne (x)html
Prečo by to malo byť valídne? Nemusí, hlavne nech je ten kód prehľadný, prístupný, optimalizovaný, sémantický a nech sa stránka zobrazuje vo všetkých prehliadačoch približne rovnako.
os
Profil *
On mi to sem dal kamarad i kdyz jsem nehtel
tiso
Profil
klokyn
Jasne, nemusí... To bolo len na zorientovanie - aby vedel na čom má zapracovať, kým sa dostane k tým veciam čo si uviedol ty...
Miloš
Profil
Kompletní kód stránky: http://www.monsterproject.wz.cz/Forum.html
<h2><a href="Index.html"><big>zpět</big></a></h2>

<big><big>Forum:</big></big>Připravuje se nová verze gaska:GASKO3:
<body background="pozadi.gif" bgcolor="red">

Něco takového jsem už dlouho nepotkal
os
Profil *
:-)))
RPG
Profil
Jo, jo, všude samí vtipálci...
os
Profil *
je zde nekdo?
daneel
Profil
Tím, že tam nahážeš vše co najdeš na blueboard, z toho web neuděláš.
Miloš
Profil
Ne že by nikdo nebyl, ale není co hodnotit. tiso to shrnul už před pěti hodinami:
design - žiadny * obsah - skoro žiadny * čeština - samá chyba * kód - to má byť čo?
Nikdo se ti nebude smát za to, že neumíš dělat stránky … pokud je ovšem nebudeš prezentovat.

Vážně, napřed se něco nauč; přečti si třeba základy na jakpsatwebu; ale tohle vážně nemá cenu.
Mila
Profil
On mi to sem dal kamarad i kdyz jsem nehtel

Tak ho aspoň pochval, dobrý nápad

Když teda navštívylo 16 lidí
Gasco
Profil *
Gasco je super a bude 3!!!
Gasco
Profil *
Hele je to trošku krátké,ale ja na tom dělal jenom ty zvuky:-(.Gasco3 bude delší a lepší já na něm dělám.Je to naše první hra(od monsterproject).Fakt mi vadí,že ten(nebudu ho jmenovat)kdo dělal tu krajinu a trošku i ty potvory odflákl!!!!!!!!!!
[b][/b][i][/i]
Gasco
Profil *
Stránky zlepšíme!!!Opravdu.
Gasco
Profil *
odepište............
Miloš
Profil
Chyba 404 - soubor nebyl nalezen
B4RT
Profil *
hele az tam neco bude tak to hazej na forum thx
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0