Autor Zpráva
Gekon
Profil
Ahoj, prosím o kritiku webu BTAinternational.cz. Díky
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gekona:
<!-- ?xml version="1.0" encoding="windows-1250"? -->
Jaký má tento řádek účel? Již jsem ho viděl vícekrát a stále mi to nikdo nevysvětlil. Je to obyčejný komentář, ne?

Jinak se mi dotyčný web líbí. Zmiňovat mé oblíbené dvě výhrady ke kódu asi nemá cenu, že ne? (Alespoň to <menu> jsi použít mohl.)
Zahon
Profil
Profi práce se nezapře... super. Jenom se mi zdá že citát pod názvem firmy (či její motto či co to je - We can makw you feel at home, nebo tak něco) je špatně vidět... řešení mě samozřejmě nenapadá.. ;-)
Gekon
Profil
Chamurappi
Ano, je to obyčejný komentář, který tam víceméně nemusí být, a za chvíli taky ani nebude:))
Radši ne, ke kódu se nevyjadřuj:)) Ale díky:)

Zahon
Díky, jenom nevím kdes přišel na toho profíka:) To motto je opravdu špatně čitelné, něco s tím provedu, díky.
Zahon
Profil
Gekon
Já jsem ale neřekl že jsi profík.. řekl jsem že to je profi práce a to si taky mysilm. Že si taky myslim že webu rozumíš, je snad moje věc, ne ;-)
Gekon
Profil
Zahon
Jo, sorry že jsem to lehce blbě pochopil, trošku trapásek, no:))
Zahon
Profil
Gekon
Ani ne.. skoro tak i bylo napsaný.. si važ toho, že si o tobě člověk myslí, že si profík, ne? ;-)
Radek Hrabůvka
Profil
Neklikací logo, chybí tiskový CSS, v CSS nemáš víceslovné fonty v uvozovkách. Ničemu to nevadí, ale vypadá divně, když jednou napíšeš 0, podruhé 0px. Dobrá použitelnost, přístupnost, sémantika. Tvrdé mezery v padičce taky nemusí být.

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="cs" lang="cs">
<head>
<meta http-equiv="Content-Language" content="cs"/>

Snadno opravitelná drobnost

Celkové hodnocení: 8/10
Railbot
Profil
Me se ten design nelibi :-/ Telo do ztracena...paticka uzavrene smerem dolu. Neladi mi to vubec. Ten slogan pod nazvem spolecnosti je hodne spatne citelny.
Mila
Profil
Gekon

Graficky dobrá práce!! A také pěkný hover.


Railbot
Tobě se asi nelíbí skoro nic!!
Railbot
Profil
Mila
Musis na me reagovat a vsimat si me? Predmetem kritiky je dany web, ne ma reakce. Mam snad pravo vyjadrit svuj vecny nazor. Tak prosim priste setri pismenkama a nereaguj na me, thx ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0