« 1 2 »
Autor Zpráva
Kotě
Profil *
Zatím pouze index
Můžete mi prosím říct, jestli by to bylo vzhledově přijatelné? Díky
huhuhu
Profil *
uuuuuuu, publisher....
djlj
Profil
Kotě
Ne. Je to totálně rozhozený a na šířku i na výšku to má pár tisíc pixelů...
Kotě
Profil *
huhuhu
Jo, jo zatím jen trénuju a takhle vidím co bych asi tak chtěla vytvořit.
Kotě
Profil *
djlj
Jde to jen v IE.
WanTo
Profil
Kotě
A co já chudák bez IE? :-D
djlj
Profil
Kotě
Tak to je pak k ničemu... Ale v IE to vypadá moc pěkně.
Gekon
Profil
Kotě
prosím, zapomeň na Publisher, a zkus něco jednoduchého, ale použitelného!!!
Snad to není takový problém si pročíst jakpsátweb.cz, ne?
Stránky, které se většině uživatelů prostě nezobrazí jsou rovnou na odpis...
Když jsem se na to duševně připravil, otevřel IE, tak to ani nevypadá tak špatně, při mírnějších úpravách dokonce i hezky, ale muselo by to jít zobrazit i jinde než jen v Exploderu. Takže střízlivě musím hodnotit 3/10.
huhuhu
Profil *
no vetsine zas ne ;) ale tak 30% to neuvidi a ne kazdej ie vubec ma zejo... kdyz wysiwyg tak aspon NVU (www.nvu.com) !
huhuhu
Profil *
jo a btw. k cemu na taku amatersku (bez urazky) stranku domenu a .cz? to je snad nevydelecnej projekt ne?
Kotě
Profil *
Všem děkuji za připomínky, ono mi to html moc nejde a to zkoumám poctivě a NVU neumí moc věcí.
Gekon
Profil
Kotě
NVU toho umí dost, chce to jenom objevovat a objevovat:))
Kotě
Profil *
Gekon
Myslíš, že by se v něm dalo udělat přesně tohle, co jsem sem dala?
huhuhu
Profil *
100%, cely je to o obrazkach, text a odkazy. rucne by to bylo jeste lehci. proc nechces zkusit psat v ruce?
Kotě
Profil *
huhuhu
Já se učím, ale jak jsem psala, moc mi to nejde. Jsem tady každý den a čtu a zkouším a i literaturu mám, ale jde to z tuha. Když už to máte v malíku, tak vám to tak těžký nepřijde
Kotě
Profil *
huhuhu
Jsi tu ještě?
huhuhu
Profil *
a co na to mam rict? =) ucit se, ucit se, ucit se! ja uz se ucim par mesicu ale hozhodne si nemyslim ze mam html "v maliku" (i kdyz, html docela jo, spis je zaludny css a php). ale principy sou jednoduchy...
Kotě
Profil *
huhuhu
Tak díky za trpělivost
Anonymní
Profil *
Je to pěkné, ale chce to dodělat
J
Profil *
První dotaz byl, je-li to VZHLEDOVĚ přijatelné. V IE ano, v Opeře nevidím vršek, v FF - už komentováno předchozími. K budoucímu obsahu - máte-li v zásobě opravdu co slibujete, určitě bude stránka stát za návštěvu :-)
Kotě
Profil *
J
Co slibuji v obsahu tam také bude, už brzy. Díky za příspěvek.
jonas
Profil *
Tak tohle se mi líbí, kdyby šly všude bylo by to lepší, ale na to že je to Publisher to vypadá moc dobře. Zatím tu nic moc pěknýho v těchhle programech nebylo. Máš dobrý nápady na grafiku a douč se HTML a bude to fajn.
kajman
Profil *
Moc dobrá grafika, ale to zobrazení jen vIE je škoda.
jonas
Profil *
Zkus alespoň jiný program na web. stránky, to ti pomůže, alespoň uvidíš jak se chová kód v náhledu.
jonas
Profil *
Kotě
Zkus NVU nebo Dreamweaver, to jsem ti zapomněl napsat. Tak se snaž, ať tvé nápady nevidí jen ti s IE.
Error
Profil
Mě se to líbí na pár věcí dá se na to koukat..
Když to splní svůj účel proč ne?

J a v opere se to dobře zobrazuje alespon tet..
jonas
Profil *
Error
Diky za hodnocení.
Kotě
Profil *
Tak už jsou tam téměř kompletní Odkaz
jonas
Dík za podporu.
Kotě
Profil *
Můžete na to ještě kouknout, už chybí jen pár textů
J
Profil *
Ani v IE nevidím žádné fotky z volby "Foto".
V IE vzhled i obsah na stránku takto tématicky zaměřenou považuju za docela sympatický. Texty bych preferovala tmavší - kontrastnější, v menu by se hodil hover přes celý chlívek. Ještě patička - působí jako by měla nějaký význam a ono ne, nemusela by být tak výrazně orámovaná.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0