Autor Zpráva
kulajda
Profil
http://sablonky.wz.cz/
na nic nejde kliknout potřebuju názor jestli to mám dělat dál
kulajda
Profil
Pls hodnoťte
sslavo
Profil
tie sablony ti velmi nevisli ta pre zacinajucu firmu je katastrofalna
a pre klany je to moc male
majim
Profil *
Nějak divně a dlouho se mi to načítá :-( "prohlížeč IE"

Je tam (podle mne) zbytečně hodně pohyblivých prvků, ale jinak se mi to líbí!

Ten pohyblivej panáček má být jako záložka?
mig
Profil *
Zavírám obě oči nad tabulkama ;-)

Co nelze přehlédnout je:
- všechno je to nahňácaný do sebe (zkus se mrknout třeba na padding)
- z ikonky (megaikony), kterou bysme si měli dát na svoje stránky toho moc přečíst nejde, čtvrté slovo je ZDARMA?
- je nějaký důvod proto, aby text WEB ŠABLONY ZDARMA jezdil sem a tam? Myslím že není.
- zkus nabízet něco, co doopravdy umíš (s tímhle neprorazíš - zatím ?)
- kup si Pravidla českého pravopisu (Ztáhnout tam budeš hledat těžko)
- všechno si po sobě přečti (chybějící háček ve všech slovech větší nesvědčí o tvoji pečlivosti)
- za domácí úkol se douč css

Nenech se odradit remcalama jako jsem já a uč se ;-)
gekoncik
Profil
No takze kdybych sel na nejakou stranku kde by na hore bylo kde by ze stran herel napis a zatim by jezdilo auto tak bych velice rychle vypadl. No toto bych oddelal.

Predelal bych logo ne tak animovane a ne tak silene. Menu bych dal nahoru - neplepe zalozky. Ale tim usetrim hodne mista popripade na ankety po stranach v nejakem obsahu webu. Ale pak musis oddelat to flash menu, ktery je taky celkem o nicem.

Menu bych se pokusil dělat klasicky v HTML pomoci textových odkazu, žádné obrázky, jen výmečně. A pokud ho budes delat udelej vedle nej trosku mista minimalne 3px vypadato to lip a je to prehlednejsi.

A kod tybulky jsou pomerne zastaraly zpusob delani webovych stranek dneska se dela pomoci obtekani nebo pozicovani. Tabulky by meli slouzit jen na tabulkove veci.

Když mas u panáka pohni se mnou tak jsem cekal ze kdyz ho dam k tech ohnum tak panak zacne kricet a horet nebo kdyz ho dam k helikoprete tak ho rozzseka. Kazdopadne jen tak mezi nami uzivateli, pouzil by jsi nekdy takovy prvek na cizim webu pohyblivyho panaka? ;) Myslim ze ne.

Nekde jsem cetl - Nepouzivejte kraviny, uzivatele vam veri ze je umite delat. Delej stranky jednoduchy. Spousta uzivatelu ma radsi staticke jednoduche stranky s peknym vzheledem. Nez pohybujici se kravinky, neusporadana design, dva reklamni prouzky vedle sebe? Jako uzivatel bych si myslel ze je to chyba ktere si tvurce nevsiml. Opticky mi vadi a taha to oci. A jako webmaster - ty pr*se kdo ma porad davat ty bannery do kampani kdyz veskery kredity skonci na takovych strankach ;)

Tak si to precti a snaz se udelat neco poradnyho. Mozna takova stranka prorazi - s takovyto tematy - ale ne s takovym desighem. Proste sablony pouzivaji lide kteri neumeji delat stranky poradne, nebo je neumi graficky sladit a tvoje stranka ted je odstasujici pripad. Sorry ze to tak musim rict ale je to tak :)
kulajda
Profil
Pro gekoncik
Ano to na hoře je hrozné ale mně se to líbí.
Logo néni animované.
Nad tím menu se zamislím.
Tabulky = myslím si že se mýlíš ale je to možné.
Hmm... panak je zbytečný.
Banner sem jenom zkoušel.

Tento web byl jenom zkušební ale dík za připomínky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0