Autor Zpráva
JOFO
Profil
terajší dizajn

nový dizajn

ktorý?

Poraďte prosím: ak nedám hlavnému divu pevnú HEIGHT, tak mi ho prekryje obrázok background body, preco? Div má definované background: #fff a aj tak ho prekryje keď dám height: auto.
insert
Profil *
no ten novy je ovela lepsi
jonweb
Profil
Nový design se mi líbí víc. Jen mi tam nějak nesedí to menu (moc vlevo) a barva pruhu nad hlavní častí nad textem "::: Internetové stránky na kľúč" a trochu mi schází nějaké to zápatí nebo jiné ukončení stránky na spodní straně.
JOFO
Profil
Díki, ten pruh asi odstránim a pätu dorobím.

poradí niekto s tou otazkou prosím?
ato3
Profil
Taky už sem narazil na stejný problém a bohužel jsem to musel řešit tak, že pokud jsem chtěl beztabulkový layout, tak jsem musel vždycky pro každou stranu definovat vlastni HEIHT.. což je dost nepraktické.. auto by se mi hodilo víc, ale mám stejný problém jako ty... radu bych taktéž uvítal...(hledal jsem to různě po netu, ale odpověď jsem nenašel.. :-( ...) pokud to zjistíš, ozvi se prosím..
JOFO
Profil
tak robí mi to iba FF. Opera a IE to zobrazia spravne.

ukážka zobrazenia vo Firefoxe

Poradte niekto plz. Na každú stránku nastavovať inú height nechcem. Musí to ísť aj inak.

Všetky divy majú definované biele background.
Error
Profil
Ten noví je o trochu hezčí..
JOFO
Profil
PORADÍ NIEKTO? PLZ
sslavo
Profil
ja mam FF a zobrazuje to spravne tak neviem o Co GO?
daneel
Profil
Já to v ff1.5 vidím správně s bílým pozadím. Jestli tak nemáš, nastav bílé pozadí pro #all či #container nebo to co drží obsah stránky.
Chamurappi
Profil
Pochvalu si zaslouží užití elementu <menu>.
lumpy
Profil
JOFO
Ten stary sa mi pacil ovela viac
Suk12
Profil
Mě se ten starý líbí také více. Zkusil bych to menu z nového hodit do starého (v jiných barvách samozřejmě). V tom starém jediné co mi nesedí je to menu. A co mi přijde na obou stránkách trochu zbytečné je ta patička ... moc tam nezapadá, navíc nemá celkem žádný informační význam.
JOFO
Profil
daneel: no lebo bola nastavena pevna vyska heght. Pozrite si to teraz v IE a potom vo FF.

Poradte prosim

Pri bielom pozadi nebere do uvahy float elementy. Ako keby tam neboli.
Str4wberry
Profil
Podle mě jsou tak na stejno možná bych to vyřešil výběrem skinu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0