Autor Zpráva
koudi
Profil
Ahoj,
mrkněte se prosím na moji stránku. Rovnou předesílám, že webdesign jako takový (html+css) neni zrovna muj obor a dělám něco zcela jiného, ale někdy se člověk dostane k různý věcem :).
Je to stránka našeho 'pěveckýho' sboru.
Jak sem řikal, klasický kódování neni muj obor, ale snažil jsem se alespoň o základní věci jako
~jednoduchost kódu, možná trochu té sémantiky :)
~nezablít to divama a podobnou havětí (v množství větším než malém)
~použitelnost i bez různých technologií jako css/JS/obrázky/...
~přehlednost a snadnou navigaci
~apod...

Mrkněte na to a řekněte mi, co bych měl zlepšit/opravit. Díky

http://ergebnis.xhosting.cz/
habendorf
Profil
Výsledek vyšetřování? Zajímavé :o)

Odkaz "Program" míří na "Ukázky tvorby", asi chybka.
Gekon
Profil
Pěkné, ale nikterak originální, možná bych zvolil jiné pozadí, moc se mi nehodí k headeru.

7,5/10
koudi
Profil
habendorf
Ano výsledek vyšetření - to vzniklo zajíamavým způsobem - měli sme vystupovat (školní 'besídka') a oni chtěli znát náš název (nebyl), po ruce byla jen učebnice němčina, takže náhodný výběr ze slovíček :)
O programu vím, jenom sem to tam nakopíroval abych viděl jak mi vyjde menu, stránka program ještě neni.

Gekon
Pěkné, ale nikterak originální, možná bych zvolil jiné pozadí, moc se mi nehodí k headeru.
Já vím. Nejsem grafik, takže na tohle moc nejsem - vítám každou radu ke zlepšení, mě toho moc nenapadá.


Jinak jestli se chcete trochu pobavit stáhněte si nějakou ukázku nebo přečtěte historii (ale vy asi nebudete moc chápat souvislosti).
Anonymní
Profil *
chlapeckého pěckého sboru
zkus to po sobě číst
RaDeoon
Profil *
No nezaujmulo jen to trošku bije do očí oproti tomu že většina stránek je bílá
letim
Profil
koudi
habendorf

" Výsledek prohlídky "... :-) :-)

Ale docela dobrý,jednoduchý,přehledný. Možná bych přidal na straně ČLENOVÉ nějakou fotečku členů....
koudi
Profil
Anonymní
Překlep, opravím.

RaDeoon
Ostatní stránky mě nezajímají, ptám se na tuhle.

letim
Díky, chtěl sem něco jednoduchýho a přehlednýho. Fotky budou, až nás někdy někdo vyfotí :).
Olin
Profil
Mě trochu vadí, že když přejdu z úvodní stránky na jakoukoliv jinou, tak se celý obsah posune trochu doleva, protože se objeví posuvník. Nevím jak tomu zabránit, ale snad to zas tolik nevadí.
koudi
Profil
Olin
To je všeovbecně problém 'krátkých' stránek ve FF. V IE je posuvník stále, takže k tomu nedochází. Bohužel tohle se asi řešit nedá.
Leda to obalit nějakym hoodně dlouhým divem, ale upřímně řečeno - je to vcelku nanic :)
Kotě
Profil *
koudi
Změnila bych barvu textu KONTAKTNÍ FORMULÁŘ, ta modrá se nehodí. Jinak pěkné.
koudi
Profil
Kotě
Modrá? Kde? Já tam nikde žádnou modrou nevidím...
habendorf
Profil
Modrá? Kde? Já tam nikde žádnou modrou nevidím...

Já jo, v legend.
Kotě
Profil *
Tady
koudi
Profil
habendorf
Já to vidim bíle, dokáže mi to někdo vysvětlit? Jaký máte prohlížeče? Narychlo ozkoušeno v FF 1.5, IE 6, O 8.5 na WIN XP. Ať se na to podívám v čemkoliv, tak to vidim bíle.
Nechápu...
Kotě
Profil *
koudi
IE6 a je to modré, taky nechápu proč jen tento text.
koudi
Profil
Tak sem do stylu hodil aby to bylo bílou - pomohlo to? Ale stejně naprosto nechápu, kde se tam ta modrá mohla brát.
Kotě
Profil *
koudi
OK
Mistr
Profil
koudi
(1) Stránky mi přijdou dost takové temné. Jen z toho žlutého (s odpuštěním) "fleku" po chvíli bolí oči.
(2) Na stránce Kontakty je ve druhém odstavci překlep: V soušané době.
(3) A stejná věta jako v předchozím bodě o kousek dál: takže přijímáme nabídky k vystupování přijímáme pouze na velké festivaly.
(4) Stránka Stručná historie naší skupiny si oprav v první větě 23. října léta Páně 2003.
(5) Ta samá stránka, co v předchozím bodě, tentokrát druhý odstavec: nehostiných -> nehostinných nebo nehostinných :-)
(6) Opět tatáž stránka, již zmíněná v předchozích bodech, tentokrát začátek třetího odstavce: dvě úspěšná, zcela vyprodaná vystoupení -> dvě úspěšná, zcela vyprodaná, vystoupení.
(7) Hned následující věta: talent odbornějšímu publiku a proto se rozhodla -> talent odbornějšímu publiku, a proto se rozhodla
(8) Stále ten samý odstavec zmíněný již v předchozích dvou bodech: Českého Rozhlasu -> Českého rozhlasu
(9) A po čtvrté ten samý odstavec: vydobila uznání a odbov posluchačů. Co to je "odbov"?
(10) Stránky mají stále stejný titulek (tag <title> v hlavičce).
(11) Několikrát se na stránkách zmiňuješ o "národním rozhlase". Existuje vůbec něco takového?
koudi
Profil
Mistr
Díky moc za ty chyby :). Sice nejsem přimo autorem textu, ale to mě neomlouvá - sakra, připadám si teď jak Error :).

1) Nevim, moc temný mi to nepřidá. Časem se to možná změní.
10) No vidiš, toho sem si nevšim - všechno nadpisy byly pěkně připravený v include funkci, ale nějak sem je opoměl nechat vypsat :)
11) Nevim, asi ne. :)
Mistr
Profil
koudi
11) Nevim, asi ne. :)
Že jo, já si také říkám. Nemá to být tedy ten Český rozhlas?
koudi
Profil
Mistr
Má. Ale řekli mi, abych to tak nechal - že to zní líp.
Mistr
Profil
koudi
Jak chceš, je to Tvůj web.
koudi
Profil
Mistr
Vždyť to určitě taky znáš - člověk nikdy není úplným pánem webu, co tvoří - pokud to neni jeho ryze osobní.
Mistr
Profil
koudi
Souhlas.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0