Autor Zpráva
JakubZ
Profil *
Ahoj, chtěl bych poprosit o vaše názory na stránku a hlavně o rady co zlepšit, upravit, zpřehlednit nebo tak celkově..
habendorf
Profil
Začal bych odtajněním.
JakubZ
Profil *
Jsem moula. :o) Sorry.
http://www.baby.cz/
tiso
Profil
Pozri si to v Opere...
WanTo
Profil
tiso
V Opeře 9 úplně v pohodě.
Error
Profil
No to je hezký ale všichni nemají operu 9.
Nelíbý se mi velikost stránek.
tiso
Profil
WanTo
Neviem ako v u Teba, ale v Opere 8.5 sa mi reklamné ikonky a texty čo by mali byť pod menu zobrazujú v strednom stĺpci a prekrývajú text čo tam je... Chcete niekto printscreen?
Anonymní
Profil *
Graficky se mi to líbí, ale nějaké výtky bych měl. Kód není validní a úvodní stránka je hrozně dlouhááááááááááááá :-)
JakubZ
Profil *
No jeden z velkých až nepřekonatelných problémů je že je to v red. systému od CZI, který ten kód vyrábí nvalidní, na o nesáhnu. :o) Ale s grafikou samozřejmě něco dělat mohu. Na to překrývání se podívámj, děkuji. Má ještě někdo nějaké další poznatky? Mám pocit že musí být nějaká zákl. myšlenka špatně, protože ta návštěvnost pořád není taková jakou bych si představoval...
Railbot
Profil
Me se na tom nelibi hned nekolik veci, ktere, si myslim, maji na tu navstevnost a vysledny dojem velky vliv.

- zbytecny flash v hlavicce
- na prvni pohled neni zrejme o co se jedna
- celkove mi design prijde rozhazeny, mozna lehce chaoticky
- reklamni pruh v horni casti stranky uprostred
- dole strasne mnozstvi ikonek

Opravdu design je nepovedeny. Stridaji se kulate rohy s hranatymi, ruzen barvy...rozlozeni prvku neni intuitivni. Naslo by se urcite vetsi mnozstvi chyb. Doporucuji precist si knihu "Webdesign: Nenutne uzivatele premyslet", ktera se tyka prave podobnych vetsich projektu, ktere chteji vyssi nebo vysokou navstevnost.
JakubZ
Profil *
O tom představu mám, několik knih jsem pochopitelně přečetl, i když uznávám že mám z těchto stránek podobný dojem. S tím s čím mohu hýbat se pokusím něco udělat, například jsem už skutečně od několika lidí slyšel že je tam na nic ten prostřední flash, či že je to chaotické. Myslím že je to hlavně v pravém pruhu, s tím teď něco vymýšlíme a hlavní stránka je chaoticky přeplácaná bez cíle. V tom je právě problém, je toho dost co tam má být, ale nezapadá to do koncepce...
Railbot
Profil
JakubZ
Je mi jasne, ze usporadat to tak, aby to melo nejaky rad, hlavu a patu neni jednoduche. Mozna pomuze si vzit starou dobrou tuzku a na papir si napsat vse co ma na halvni strance byt. Potom par veci vyskrtat, co se tam daji opravdu ozelet. No a nactrnout si stranku a umistovat...logicky a usporadane.
Kdyz prijde navstevnik na web, tak se musi ihned umet orientovat...ne koukat a nevedet kde co je...to je pripad techto stranek. Je tam hodne nabidek, tezko urcit, ktera je na noc a ktera je hlavni. Zacal bych urcite tim, ze bych nejak prepracoval hlavicku tak, aby bylo na pvni pohled zrejme co je to za web. Logo a slogan nestaci. Musi tam byt k tomu jasne napsano, co zde muze navstevnik najit...
JakubZ
Profil *
Ok, takže moc děkuji za snahu, během tohoto týdne s tím něco uděláme a zase s tím přijdu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0