Autor Zpráva
markéta
Profil
Snažila jsem se použít co nejvíc z toho, co radí Yuhů, napište mi prosím, co je třeba vylepšit. Díky.
http://svet-literatury.wz.cz/
none
Profil
To logo je otřesné bílé písmo na tom škaredém pozadí je ještě horší.grafika je hrozná ty zstaralé buttony pozadí atd...Jo a ten hover na odkazech po zmenení na modrou nejde vskoro videt.
Indy
Profil
otřesné - to je možná moc silné slovo, ale významově použité naprosto správně. Musím souhlasit. Navíc při rozlišení 800*600 (ie6) všechny ty odkazy class="tlacitko" lezou skoro do poloviny stránky, takže z textu nic nepřečtu.
Hanz
Profil
Já bych řekl že slovo otřesné není až tak sylné slovo.
Nevím co by na to řekl Yuhů. --> pochybuju že by radil uděkat nadpis stránky jako obrázek, když tam jde použít prostý text. Ty tlačítka, použití iframe pro anketu, barvy, atd.. --> fakt hrůza! (odhaduju že to byl tvůj první web.
markéta
Profil
Jo, je to moje první stránka.
Už je to lepší?
Anonymní
Profil *
prosim tě v čem delaš ty loga?to musí být nějaký program z dob dosu ne?
je to kostičkované vubec žádná grafika.
markéta
Profil
V gimpu, nic lepšího nemám
juneau
Profil
Nevolil bych pro ten levy sloupec s odkazy procentualni sirku, protoze takhle ho mam dvakrat sirsi, nez jsou odkazy.

A rozhodne by tomuhle webu prospela jina barevnost. cerna a zluta jsou barvami nebezpeci (v prirode) a ze by k sobe nejak ladily, to ani ne. hlavne to cerny pozadi chce jinou barvu. tenhle web by prece nemel pusobit neprijemne... pokud prave nepises o hororech.
markéta
Profil
Nevolil bych pro ten levy sloupec s odkazy procentualni sirku, protoze takhle ho mam dvakrat sirsi, nez jsou odkazy.

díky, změním to.
Chtěla jsem, aby se vzájemné poměry divů v různém rozlišení neměnily
juneau
Profil
a pak si vem, ze bude mit nekdo rozliseni treba 1600*1200 ... vlevo sloupecek s odkazy, 400px nic, sloupec s textem, 400px nic... radeji bych pouzil treba centrovani jednoho divu (~750px) a vse nacpal do nej.
markéta
Profil
radeji bych pouzil treba centrovani jednoho divu (~750px) a vse nacpal do nej.

díky, to je dobrej nápad
juneau
Profil
a jestli mam pokracovat, tak mi v pravem dolnim rohu prijdou zbytecne ty ikonky atlasu a seznamu... maji (pro me) docela rusivej efekt a je celkem miziva sance, ze z tveho webu zamirim hned na seznam nebo atlas. nedaval bych je tam.

anketu bych dal pod hlavni odkazy misto odkazu na jednotlive autory a ty presunul misto ankety... takhle vlevo jsou zastrcene kvuli sve delce dole, vpravo nahore budou uzitecnejsi. A spratelene servery muzes dat dolu pod text... ostatne, treba i s tema ikonkama.
Cifro
Profil
Tu na Markétinom webe pekne vidno, že všetci sme niejako začínali. Aj moje začiatky boli čierno/oranžové (pozadie/text) a rôzne divoké pozadia na stránke na ktorých nebolo vôbec vidno text.

Web s takouto tématikou by mal mať iné farebné prevedenie. Ja si osobne myslím, že by tam veľmi dobre padli pastelové farby, napríklad broskyňová, a podobne.

Tiež som si všimol, že používaš prasačie praktiky, to jest:

<div class="nadpis">SATANSKÁ BIBLE</div>

<FONT COLOR="green">NEPŘEHLÉDNĚTE</FONT>

Sama píšeš, že si sa snažila použíť čo najviac z toho čo radí Yuhů. A Yuhů takéto postupy odmieta. Ak máš jeho web preštudovaný podrobne, určite by si sa toho vyvarovala.

Veľa času pri študovaní www.jakpsatweb.cz praje Cifro :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0