Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Prosim o shodnoceni kodu tohoto webu
Potreboval bych zkontrolovat kod, zda je dobry a kde mam chyby. Prosim i o zhodnoceni nebo o radu pro SEO na tento web. Diky moc
Boy
Profil
Mám asi jedinou výtku.... udělej odsazení prvního řádku u odstavců.. myslím, že to designu neublíží.
Petr
Profil
Webové stránky ohledně grafické podoby se mi líbí. Našel jsem ti tam chyby nezobrazují se ti ostatní odkazy tvých stránek. Jak máš v dolní časti stránek souhrn odkazů, tak bych je též udělal zelenou barvou. A kontakt bych úplně vymazal. A nechal bych ho jen v sekci kontakt. To je vše co bych napsal k této strance.
Bubák
Profil *
Nadpis <h1> nečitelný při vypnutých obrázcích. W3C validátor hlásí jednu snatno opravitelnou chybu, která jinak nevadí. Telefonní čísla se píší jako trojmístné skupiny.
Dobrě udělaný HTML i CSS kód, SEO neumím, nedokážu zhodnotit.
Bubák
Profil *
Ještě jednou jsem se podíval na kód, chyba je v kódu reklamy wz.
jozob
Profil
Romanticka
Kód je OK. Mal by som len malé pripomienky.
1) Text "Nabídka" pri navigácii by bolo vhodné vložiť do elementu nadpisu (Hx).
2) Zvislé oddeľovače v spodnej navigácii by som riešil pomocou CSS ako obrázky na pozadí.
3) Bodlo by oddelenie na celky pomocou elementov HR skryté pomocou CSS. Zobrazili by sa pri zapnutom CSS.
mila
Profil
Jen pár drobných postřehů:
- vidím jakýsi pokus o image replacement, ale bez obrázků nadpis stejně nepřeču
- v css čtyři řádky pro zapsání marginu/paddingu - lze na jeden
- nevidím důvod, proč jsou je adresa www/stranky/hasicska-vozidla/opravy-a-prodej-hasicske-automobilove-tec hniky.htm
Tím myslím ono stranky, předpokládám, že ono www by byl normálně root
- obrázky pro css, bych nechal v adresáři css
- Nelíbí se mi koncovka htm:)
Romanticka
Profil
jo to hr je dobrej napad

mila
ktery image replacement mas na mysli?
CSS jeste ladim.
adresa je zkusebni, samozrejme pak bude v rootu
jozob
Profil
mila
"vidím jakýsi pokus o image replacement, ale bez obrázků nadpis stejně nepřeču"
Ak myslíš logo, skús si dať naradiť obrázky alternatívnym textom. V tom prípade je to OK.

"obrázky pro css, bych nechal v adresáři css"
Netuším, aký to má dôvod.

"Nelíbí se mi koncovka htm"
Pozostatok z DOS-based systémov. Poďakuj Billovi (alebo človeku, ktorý za pár šupiek predal DOS Billovi).
mila
Profil
Romanticka
ktery image replacement mas na mysli?
<h2 id="hlavicka">ZEKA ...<span></span>...</h2>
CSS jeste ladim.
Jelikož v html skoro nic není, tak pak není co hodnotit...

jozob
"obrázky pro css, bych nechal v adresáři css"
Netuším, aký to má dôvod.

- Nemusím v css ke každému obrázku psat url('../img/neco.gif')
- Přijde mi to logické V img mám obrázky co jsou na webu (nesou obsah), v css mám obrázky, co jsou v css (slouží jen pro grafickou úpravu). Když změním stylesheet, tak jsou tyto obrázky pryč spolu s ním.
- Jinak je souboru style.css ve svém adresáři smutno:)
Romanticka
Profil
UPDATE!
updatoval jsem link. Uz jde i kontakt. prosim o zhodnoceni kodu tam. Nevim jak udelat lip ty kontakty. Poradte, jak by se to dalo zjednodusit.
Sony
Profil *
dal bych to bud do dvou divu bez tabulky vedle sebe, nebo do divu, kde bych ty dva odstavce floatoval a hotovo. A jeste bych to pouzil text indent pro odsazeni tel. cisel
Railbot
Profil
Semantika by se dala jeste vylepsit, kdyby tam nebylo poradi nadpisu <h1>, <h2>, <h5>, <h3>...
Jinak ten kontakt...cast, kde je adresa, bych nejak lehce barevne odlisil na pozadi, takhle to pusobi "naflakane" v jednom miste. Nevim jak lepe to popsat :)
Anonymní
Profil *
proč každá stránky začíná
<h1>Opravy a prodej hasičské automobilové techniky</h1>
<h2 id="hlavicka">ZEKA - Lumír Zezulka - Opravy a prodej hasičské automobilové techniky</h2>

pak <h5>Nabídka</h5> - nadpis páte úrovně, u kontaktu je <h5>Kontakt</h5>

následně <h3>Profil firmy </h3> - nadpis třetí úrovně

neměla by stránka začínat

<h1>Nabídka</h1> popř. <h1>Kontakt</h1>
Railbot
Profil
eměla by stránka začínat

<h1>Nabídka</h1> popř. <h1>Kontakt</h1>


Tak to by SEO celkem zaplakalo.
Kazda stranka by spis mela zacinat <h1>ZEKA - Lumír Zezulka - Opravy a prodej hasičské automobilové techniky</h1> a pote az <h2>Nabídka</h2> napr.
Romanticka
Profil
Taky si myslim ze <h1> by melo nest tu nejdulezitejsi informaci. Takze vetsinou hlavicku, kde je napsano presne oc de :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0