Autor Zpráva
Klíště
Profil *
ahojky....
sice už je to nějaký pátek, co jsem web rozjela, ale stále mi přijde dost amatérský... tak co vy na to?
Janus
Profil
Ta úvodní stránka už jednoduší být nemůže co? :-D
To snad ani nemá cenu jí tam nechávat...
Klíště
Profil *
Hm ono je to spiš asi kvuli tomu abych se zbavila te hloupe reklamy ale jinac mas pravdu - uz asi mesic se s tim snazim neco udelat ale neni cas...a ani napad :o)
Railbot
Profil
http://tohlejemujweb.wz.cz
DJ Miky
Profil
Klíště
Zbavila reklamy? To je dle podmínek WZ zakázané...

A nelíbí se mi to...
japlavaren
Profil
no, elegantne sa dá zbaviť aj tak, že to dáš na úvodnú a odtiaľ sa hneď presmeruje na ďalšiu stránku. alebo to hodiť niekam na iframe width=0 height=0 border=0
Janus
Profil
A taky ten orandžovej banner na bílým pozadí dost bije do očí
DDD
Profil
Klíště
Je to celý takový "nevýrazný" (jen to logo je výrazný) - odkazy v textu bych nedělal šedivý, radši nějaký barevný a menu bych taky zvýraznil - barvu na pozadí menu nebo těm odkazům. Hodně amatérsky působí title ( __________něco__________), který je mimochodem pořád stejný a nepomáhá v orientaci.
DDD
Profil
Ještě doplnění: používej extérní stylopis a nelíbí se mi ty dekorativní dvojtečky před odkazama v menu
activer
Profil
myslim ze by ses mela rozmyslet jestli tvuj web bude anglicky nebo cesky.. kombinace mi idealni neprijde.
Janus
Profil
Na to už jsou dneska lidi zvyklí...
Pokud to samozřejmě nejsou důchodci, nebo začátřečníci
activer
Profil
presto mi to neprijde nejstastnejsi...
Tlactiko Stamps v menu neni dvakrat povedoma vec.. potom slovo "Galery" to potopilo docela.

Vynechal bych i podtrzitka v title. V opere se nazev stranky vubec nevejde do panelu.
Janus
Profil
No samozřejmě když chce člověk dělat anglický menu, musí umět anglicky - tomu galery se člověk musí pousmát :-)
a ty podtržítka bych fakt vyhodil... Klíště zapoměla, že title nemaj být moc dlouhý :-)
pierot
Profil *
a) na vstupní stránce je nefunkční odkaz "VSTUPTE" pod obrazkovym linkem
b) kdyz použiji obrázek jednou pro vstup, pak se snažím už ho nikde dál neopakovat, pokud má jít o ústřední motiv, jistě se dá retušovat, kolorovat...
c) jistě se dá od někoho sehnat (pokud nejsi sama gafička) nějaký obrázek 745px * 189px, který se nebude muset opakovat stále dokola na mou maličkost právě toto působí amatérsky:)
d) externí CSS uvedený v hlavičce by bylo opravdu hezčí <link rel="stylesheet" type="text/css" href="styly.css"> :)
e) dvojtečky v menu? jen tak dál, já je mám tád, je to zímavé, přehledné a účelově jednoduché

Trocha SEO
a) proč ten web děláš? pokud chceš přilákat lidi, aby ho četli změň title (jiná URL = jiný title)
b) neboj se H1, STRONG... je neefektivní použít H3 a opomenout H1 a H2
c) vím, že je to těžké a působí to zbytečně ale zkus víc psat ALTy u IMG alt="01" je dost chabé;-)

ale jinak hezký web a celkem čisté html
Klíště
Profil *
Fíha děkuji za nápady, rady, kritiky..mno za vše..:-)

pierot
a) ten web dělám spíš jen pro sebe a pár kamarádů - ono tam ostatně neni nic v obsahu co by mohlo přilákat širokou veřejnoust (na to jsem moc nezajímavý člověk).. vzniklo to tak nějak z nudy a možná taky proto, že jsem záviděla bráchův um splodit web :oP

pro ostatní
má angličtina je opravdu k pousmání - má profesorka se na hodinách tlemí pořád :o)... bohužel já už tolik ne :o/
Janus
Profil
Klíště
Nic ve zlým, ale když neumíš anglicky, tak angličtinu nepoužívej ;-)
EDIT: Pokud jde o banner, tak se mi líbí mnohem víc, než ten orandžový... Teda hlavně barevně líp zapadá do webu... ale ta alej tam fakt být nemusela :-)))
Hanys
Profil *
Podle mě to není nejhorší, ale fakt by to chtělo změnu titulku, cele stranky trošku oživit a z "detailů" mi trošku vadí:

1, nadpis dílčí stránky výrazně níže než začátek menu (kdybys to spravovala, tak to menu hned trošku oživ aspoň jinym hoverem)

2, zbytečně moc teček a dvojteček v titulku stránky (nevim jak ostatni, ale ja se podle něho dost orientuju a pokud mam dole v panelu vic programu, tak vidim jenom čtyřicetpět teček a nevim co to je....)

3, nechapu, proč se zbavuješ reklamy, u které si mužeš nastavit zobrazování na spodek stránek, když si pak hodiš tři škaredě rušivé blikající ikony hned pod menu...

Taky mám rád vandr, tak na tom zapracuj a ja si to pak přečtu ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0