Autor Zpráva
Inwards
Profil
ahoj, spravil som stranku mojej kapely a informacie z tohto webu mi velmi pomohli, takze by som rad poznal nazor na toto moje dielko aj od ludi, ktori sa tomu venuju viacej ako ja. Jedna sa uz o 5 verziu, s ktoru som uz konecne aspon trochu spokojny, ale rad by som ju mal co najlepsiu. Dakujem za vase nazory. Tu je http://www.inwards.sk
pafkoo
Profil
nevím mě se to moc nelíbí, logo a obrázky nečitelné. A taky se mi to zdá moc tmavé.
thingwath
Profil
Stránky spíše špatné než dobré, ale ta hudba je celkem nadějná.
lumpy
Profil
Inwards
>Farba borderu toho framu by mohla byt nejaka ina..napriklad cervena, alebo by tam mohol byt frameborder="0"
>dalej sa mi tam nepaci na lavej strane na konci menu ta anketa blue board, pocitadlo, a posledna aktualizacia...poslednu aktualizaciu by som dal niekde do paticky, alebo uplne navrch...
>na pravej strane je strasne necitatelny tento text:Po zaregistrovaní, získate prístup k stránke, na ktorej si môžete stiahnúť plné verzie našich nahrávok, záznamov z koncertov, zo štúdia atď.
>nepaci sa mi ta flash animacia na uvodnej strane
Mila
Profil
Rozmazaná hlavička i menu - jako schválně? Pak teda nic moc!
MZF
Profil
Z pohledu použitelnosti nepoužitelné. Menu a pravý sloupec nepřečtu vůbec nebo jenom s velikou námahou, prostřední část stránky je na tom jenom o krapek lépe. Text je navíc malý, což ještě více ztěžuje čitelnost. A nelze zvětšit.

Taky bych doporučil se zbavit iframů a formátovat pomocí CSS.
Inwards
Profil
Diky za kritiku, dufam ze sa mi podari odstranit vacsinu vytykanych nedostatkov, spravim nieco hlavne s malym pismom, tmavostou stranky a pokusim sa odstranit iframy, aj ked este neviem ako na to. Diky za nazory
liska11
Profil
ta anketa od blueboardu je dost mala takze na nej neni poriadne vidiet otazka.
Inak ako uz povedali predo mnou menu neje dobre citatelne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0