Autor Zpráva
Márty
Profil *
Žádám Vás o hodnocení, kritiku mého webu.

Před časem jsem ho zde nechával kritizovat ještě v původní formě, kterou jsem ovšem naprosto změnil. Konstatuji, že stránky nejsou kompletní, design, texty, formát.

Přesto by mě zajímal názor, kritika momentálního vzhledu, abych se do toho moc nezavrtal a neztratil objektivitu, díky za připomínky event. chválu
Márty
Profil *
TOTO
house
Profil
no já nevím, asi se mi líbil víc ten původní.......

tady mi vadí ty hole a ještě míček nahoře, vypadá to zvláštně
Casero
Profil
Márty
je možnost vidět ty předchozí?
lemichael
Profil
Menu Úvody, Gripy... by mohlo být horizontální, není tam tolik položek, aby se muselo roztahovat směrem dolů.
Odrážka před odkazem v menu by mohla po najetí být "aktivnější".
Odkazy v textu by mohli mít oranžovou barvu. Text zvýrazněný oranžovou barvou mi připadá totiž jako odkaz.
Logo: Golfová by mohlo být celé zelené, ale je to věc vkusu a možnosti to logo měnit.
Pozadí barevný přechod by mohl být ze shora dolů nebo po obou stranách. Na větších rozlišeních mi přijde to pozadí divné.

Také souhlasím s názorem househo. Je to celkem dobré, akorát to chce trochu dotáhnout.
stribny
Profil
Přijde mi to lehce málo kontrastní.. určitě to zkontroluj nějakým nástrojem pro přístupnost barev..
Márty
Profil *
je možnost vidět ty předchozí?
Teď bohužel ne, nejsem u svého compu


Menu Úvody, Gripy... by mohlo být horizontální, není tam tolik položek, aby se muselo roztahovat směrem dolů.
hodlám to vertikální menu doplnit pozadím (tudíž je to úmyslné), ale je možné že se k horizont. vrátím

před odkazem v menu by mohla po najetí být "aktivnější".
hmm mohla by

Odkazy v textu by mohli mít oranžovou barvu. Text zvýrazněný oranžovou barvou mi připadá totiž jako odkaz.
nejspíš věc názoru

Pozadí barevný přechod by mohl být ze shora dolů nebo po obou stranách. Na větších rozlišeních mi přijde to pozadí divné.
myslíš pozadí sešitu - nádech modré ??
dík
Anonymní
Profil *
nemas nastavenou bilou barvu u <body> (kazdy ji nemusi mit default), jinak design se mi libi, jednoduchost je dobra.
<META NAME="robots" CONTENT="index|all|follow"> nema byt zapsano spis<META NAME="robots" CONTENT="index,follow"> ?
menu dej do <menu>. trochu zmensi rozestup odstavcu v textu.
Anonymní
Profil *
<META NAME="robots" CONTENT="index|all|follow"> nema byt zapsano spis<META NAME="robots" CONTENT="index,follow">
myslím že nemá
Lukáš Průdek
Profil
Docela dost mi to připomíná Doublethinkův web
Venca
Profil
web je velice zajímavý, ale předpokládám, že není dokončen

moje hodnocení: 3/5 bodů.

proč 0 bodů?

- desing -> 1 - ke golfu sedí, je jednoduchý
- první dojem -> 1 - hlavička prozradí, o čem web je ;-)
- orientace -> 0 - dá se v tom orientovat, ale menu (úvod, gripy atd.) bych dal do samostatného sloupečku
- k čemu web slouží -> 1 - já golf osobně nehraji, ale myslím, že by i jako začátečníkovi stránka na 90% pomohla.
- obsah -> 0 - nevím, ale připadá mi tam toho trochu málo... na můj vkus
Anonymní
Profil *
<META NAME="robots" CONTENT="index|all|follow"> nema byt zapsano spis<META NAME="robots" CONTENT="index,follow">
myslím že nemá

Také si myslím


Docela dost mi to připomíná Doublethinkův web
Dá se možná pochopit tvá podezíravost ale není tomu tak

Venca
dík
...web opravdu není ještě dokončen
Márty
Profil *
<META NAME="robots" CONTENT="index|all|follow"> nema byt zapsano spis<META NAME="robots" CONTENT="index,follow">
myslím že nemá
Také si myslím


Docela dost mi to připomíná Doublethinkův web
Dá se možná pochopit tvá podezíravost ale není tomu tak

Venca
dík
...web opravdu není ještě dokončen
Márty
Profil *
Opět trošku přepracované...

budu rád za každou další reakci, dík
Plaváček
Profil
A jo, mě se to celkem líbí, dobrý grafický nápad. Jenom bych celý web mírně rozšířil, je to moc úzká nudle. Řekl bych, že se zlepšuješ :)
Márty
Profil *
Plaváček
hmm díky ... to potěší
Anonymní
Profil *
také se mi to líbí, snad jen patičku nějak dotáhnout
jinak nemám co říct
Márty
Profil *
také se mi to líbí
díky


snad jen patičku nějak dotáhnout
patička bude jiná..ano, je příliš světlá a na LCD není vidět co na ní je ( golfový míček transparent)
Márty
Profil *
Tak snad kdyby ještě někdo měl chuť rozebrat tento web, dokončil jsem pár rozdělávek a kromě patičky a některých info-odkazů je téměř vše hotové, tak kdyby to někomu stálo za námahu, tak budu rád za poznámky, nečistoty kódu jsem si vědom

Dík všem
house
Profil
Márty


moc hezké, takhle už se mi to líbí :))
asi bych se nebála výraznějšího designu - černého písma a trochu výraznějšího hoveru, ale to už je na vkusu a takhle je to prima. víš, že na http://www.jsprogolf.cz/ není odkaz na tvůj webdesign vůbec vidět?
Márty
Profil *
house


moc hezké, takhle už se mi to líbí :))
děkuji


asi bych se nebála výraznějšího designu - černého písma a trochu výraznějšího hoveru, ale to už je na vkusu a takhle je to prima
zvážím


že na http://www.jsprogolf.cz/ není odkaz na tvůj webdesign vůbec vidět?
hmm úmysl
Márty
Profil *
dodělal jsem pár detailů (ty jsou nejdůležitější), budu rád, jestli toto
ještě někdo ohodnotí
cesar
Profil
Mě osobně se design velice líbí. ;-)
Márty
Profil *
cesar
dík
Márty
Profil *
Ještě jsem chtěl také navrhnout, hlavně u webů na podobné téma (golf, sport, opravy), výměnu odkazů, takže kdyby měl někdo zájem...
můžete napsat sem nebo na jsprogolf@email.cz
Márty
Profil *
Nenajde se nikdo, kdo by chtěl vyměnit odkaz ??
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0