Autor Zpráva
Trey
Profil *
http://saman.xf.cz jest URL webu, který bych chtěl zhodnotit.A jelikož nemám co dělat, protože moji redaktoři už dlouho nenapsali žádný článek a já sám je psát nechci ani to moc neumim a nenapadá mě nic co bych tam přidal, tak příjmám libovolné návrhy.
koudi
Profil
To je jenom vtip, že?
Zahon
Profil
Redaktoři? Cože?
koudi
ale nepřijde mi to moc vtipný
Trey
Profil *
Ne nic z toho není vtip!
Trey
Profil *
Zahon
No ti kdo mi píší ty články co tam můžeš vidět.Já je nepdal já pouze opravoval pravopis barvil a dával celkově do webové podoby.Jinak přehled redktorů je na http://saman.xf.cz/admintabulka.htm
Zahon
Profil
Trey
tak to bude někde problém. Dobře když máš volný čas, začni studovat na http://polopate.jakpsatweb.cz
Poté web předělej a pak se zase ozvi. Hodně štěstí
Casero
Profil
Trey
hrůůza....jako vubec přesměrování, mi nefakčilo, nikde tam nevidím možnost kliku, takže se ti tam spousta lidí vubec nedostane...a jinak je to běs taky
Victorius
Profil
takže se ti tam spousta lidí vubec nedostane

Ano já jsem se nedostal. A kdybych věděl kam bych se dostal, tak bych se ani se zapínáním JavaScriptu nenámáhal.

Ty máš JavaScript asi hodně rád , což? Věz ale, že JavaScript není zrovna ideální náhrada HTML, obzvláště třeba takového tlačítkového menu, u kterého si ani nejsem jistý, jestli je to vlastně menu. Vůbec se na té stránce nejde vyznat, nevidím absolutně nic čeho bych se chytl a ten obrázek na pozadí je celkem hrozný, kdyby bylo co číst, celé čtení by znemožnil.

Každopádně zabíjení volného času studiem tvorby webu nebo psaním, je dobrý způsob zabíjení času, znám rozhodně horší způsoby =)
Trey
Profil *
Casero
jo to s tim přesměrováním je dobrá připomínka ale to stejně asi zrušim
Casero
Profil
Trey
stejně bych, ale stotožnuju se s nazorem Victorius, JS není nej volba
Nox_lbc
Profil
ale to stejně asi zrušim

zruš to celé prosím ... tohle je jeden z nejhorších webů, na kterém, žel bohu, musel spočinout můj zrak ... (pokud v tom citátu poznáváte RedDwarf, nemýlíte se ;-)

1) počti něco o HTML, potom o CSS ...
2) odstraň celý web z internetu a zkus to znova ...
3) JavaScript nepoužij! ... JavaScript není na hraní, měl by na něj být "zbrojní pas" ...
4) pokud je to jako vtip, pevně doufám, že je ... potom je to špatný vtip ;-)
Victorius
Profil
>>>Nox_lbc
A Tvé druhé jméno je Jidáš? =)
Lepší demotivaci než odporučení smazat to celé neznám. Kde se pak bere nudícící se kreativní mládež se spreji =)
Nox_lbc
Profil
A Tvé druhé jméno je Jidáš? =) Lepší demotivaci než odporučení smazat to celé neznám. Kde se pak bere nudícící se kreativní mládež se spreji =)

Nebral bych to jako demotivaci ... prostě běž, udělej to znova a líp ... opravovat tohle nemá smysl ... omlouvám se, ale je to tak ...

P.S. Nevejrej na mě Ghándí .. k zemi a 50 kliků ...
Ram(pa)
Profil *
Nedělal jsi ty stránky náhodou ve frontPage?
Neotrid
Profil *
Pěkný .. m,ám rád lidi co si hrajou s Java scriptem. Jenom je to těžký s podporou. V js dělej jen aplikace. Jako hry .. programi atd. Až budu dělat web zaměřený na aplikace. Určo se ti ozvu skrz javascript ;). Písni na ICQ - 200258396 nebo na mail derFeuer@seznam.cz PS: rád ti i poradím s tvím webem.
Stinky
Profil *
programy, tvým
Neotrid
Profil *
Stinky - díky moc, já prostě poslední dobou píšu víc v php než v čj. Tak sorry všem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0