Autor Zpráva
Ram(pa)
Profil *
Zdar všem.
Mohli byste mi prosím ohodnotit tento návrh mých stránek? Odkazy zatím nefungují. Na kód se radši nedívejte, případně si s ním ještě trochu pohraji. Logo zatím nemám, ale pracuji na něm a bude i klikací. Jsem začátečník a tohle je moje první větší předělávka tak berte alespoň trochu ohled :)
Ram(pa)
Profil *
Jde mi hlavně o vzhled
nonewood
Profil
Ram(pa)
Ve Firefoxu rozházené menu a hlavička není vidět vůbec...
Cody
Profil
Menu je posunuté.
Není žádné logo.
A web v podstatě nefunguje, jde jen o jednu stránku, chybí kliakcí logo, co je to za web, jak se jmenuje?
Nox_lbc
Profil
Nemluvě o nedostatečně kontrastním písmu ... nedá se to číst ...
iru
Profil
Taky vidím menu posunuté, ale myslím, že prakticky není co hodnotit, hlavička žádná...., jinak se mě to zdá být dost tmavé.... Písmo málo čitelné...
hansk
Profil
Souhlasím tak se všema... menu je dost posunutý a je to straštně tmavý + moc tmavé písmo... a dodelej nějáké logo!
house
Profil
hmm ohled beru tak říkám, že to může být hezký web, až ho doděláš - komplet změníš barvy, uděláš hlavičku, logo, něco s tím menu, takhle jak to máš je to velice nesympatické
Ram(pa)
Profil *
Řikám, logo dodělávám, ale jak je možné, že já to ve FF i v IE, tak v mozille a Opeře mám stejné?
Cody
Profil
Ram(pa) To je snad v pořádku ne?
Ram(pa)
Profil *
Ale když říkáte, že to máte posunuté menu a já ne, tak to nechápu.
Cody
Profil
No nám přijde, že to posunutí je chyba, pokud to chyba není, tak je to o něčem jiném.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0