Autor Zpráva
Borsa
Profil *
Prosim koukněte se na to menu, i jak ladi barvy a kdyžtak navrhněte, jaky barvy změnit ... http://213.211.52.11/odkazy/1.htm
none
Profil
vzhledem k tomu pozadí bych nic nemenil
Borsa
Profil *
ok ... tak tedka to jdu hodit do stránky .. za chvili hodim link
Borsa
Profil *
Tak tohle teda nechápu !!! když to mám jenom jako čistě to menu (viz. předchozí link) tak to je jak má a když to dám na do stránek tak se to takhle rozdrbe ... PLEASE HELP !!!!
Elis
Profil
div.pole posuň o kousek níž, pak by to mělo být v pořádku. Text nebude překrývat menu.
Borsa
Profil *
tím to není .. i když já vyhodím uplně ten obrázek co je nahoře , potom to menu umistim 6px od topu tak to udělá to stejny
Borsa
Profil *
Tak sem nakonec sesmolil aby to jelo, ale misto Absolut. pozic. sem musel použít relativní ... tak se koukněte na sem jak to menu zapadá do stránky ?.. zatim funguje jenom pro index ...
Borsa
Profil *
už to funguje i pro informace
mat
Profil
jenom malá připomínka, vhodná již teď, když jsi se stránkami v počátku - mozilla 1.7.5 mi zobrazuje vodorovný posuvník, asi by to chtělo udělat návrh stránek trochu užší...
Borsa
Profil *
mat : no jo jenomže co když bude mít někdo větši rozličeni než 1024/768 ???? Co pak? tam bude mít pruh? bez loga?
mat
Profil
a co takhle udělat stránky široké oněch typických 770-780 px, které se vejdou i do rozlišení 800 x 600? Pak prostě uděláš to logo stejně široký jako ty stránky... nakonec pak můžeš ještě svůj web vycentrovat na střed, pohrát si s barvami pozadí pro vlastní vycentrovaný obsah a pro pozadí, které zbude kolem a máš pěkný web...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0