Autor Zpráva
veteran
Profil *
skuste sa vyjadrit na stranku www.kosice.wz.cz

ked je treba nesetrite kritikou.
Juross
Profil
www.kosice.wz.cz
souki
Profil
horní fotka dost tmavá, v menu mi chybí hover, nátev topicu je příšerný..
ale jinak by to šlo
Suji
Profil
Barevne mi to prijde takove moc tmave a sede, hlavne cela hlavicka. Ta na me pusobi dost depresivne :-). Ty ikony nahore by se treba pri prejeti mysi mohli probarvit, alespon trosku by to ozivilo hlavicku. A celkove by to asi nebylo spatne upravit a zesvetlit. Text "KOSICE, mesto mieru" ma spatne vyhlazene hrany. Taky menu mohlo byt spise textove a ne obrazkove. A cele to nemuselo byt v tabulkove layoutu. Pomoci <div> by se to urcite dalo udelat tez.
Markétka
Profil
veteran
- úvodní obrázek na mě působí moc smutně
- uvítala bych hover u odkazů
TooFew
Profil
Sorry, ale moc se mi to nelíbí. Je to celé takové šedé... monotónní. A navíc ti chybí hover u odkazů...
Suji
Profil
A jeste bych mozna doporucil treba pro sekci odkazu nadefinovat styl pro odkazy treba v hlavicce (nebo v ext. souboru) a ne aby se to opakovalo u kazdeho odkazu! Vypada to silene, kdyz se tam 19x opakuje neco takoveho.

<font style="font-family:Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; color:#0063C6; font-size:12px"> <b><a href="http://www.kosice.com" target="_blank" style="font-family:&quot;Trebuchet MS&quot;; text-decoration:none; color:#3c6779; font-size: 14px;"> www.kosice.com </a></b></font>Str&aacute;nka o meste Ko&scaron;ice </font><br />

A vubec celkove vice vyuziti CSS nejlepe v externim souboru a ne to definovat az v konkretnim elementu. Usetri Vam to dost prace az budete delat zmeny.
veteran
Profil *
diky za postrehy

skuste sa pozriet na www.sas-snowboarding.sk

moja dalsia stranka
Casero
Profil
jako ma to něco do sebe, ale moc tmavý, chybí ta hover v menu...celkově takjovej pruměr 5/10
Casero
Profil
k další stránce: je to šíleně veliký na menším rozlišení je to šilený...ale jiank to de
veteran
Profil *
mne sa pacia tmave farby davam ich skoro vsade. ale "polepsim sa" :-)
Suji
Profil
veteran
Ta druha page se mi libi vic, ale zase by to chtelo pozitivnejsi barvy. Je to stranka o snowboardingu, takze nemejte strach ze zarivejsich barev. A lepe citelne menu by bylo taky lepsi. Jinak se mi stranky libi.
Jeste poznamka na konec: Az budes delat dalsi projekt, zkus beztabulkovy layout. Chvilku to sice trva, nez si to clovek osvoji, ale ma to neco do sebe.
house
Profil
košice budou OK, když se nebudeě bát to oživit barvou - mapu, titul (košice - mesto...) i menu (nahoře i dole) udělěj v nějaké vkosné stejné barvě, která to oživý a k tomu ladicí barevný hover.

ta druhá stránka je fajn, líbí semi, ale hover v menu by mohl být výraznější - neříkám barevný, jen výraznější. navíc mezi levým sloupcem a textem obsahu mám pěknou díru (IE)
Huggi
Profil
jeste k tomu menu..krom hoveru se mi moc nepaci jak zasahuje az do oho pravyho sloupce..to se mi tam nejak nehodi..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0