Autor Zpráva
Morelo
Profil *
zdravim, prosim konstruktivni kritiku vzhledu stranky http://www.ibot.koukej.net, ktery vzhled si myslite ze je nejlepsi? bot jestenema velkou slovni zasobu takze se nedivte kdyz na vsecko neodpovi..
Casero
Profil
http://www.ibot.koukej.net
Casero
Profil
Morelo
trošku si tam poupravuj chyby třeba čárka ,který... ale vubec sem si nepokecal, krom ahoj...:-D
Morelo
Profil *
Casero
ok, dik, zatim umi jen cca 850 odpovedi,.. :)
Casero
Profil
Morelo
tak mě odpověděl 2x..ale fakt sem musle hledat věty typu jak se máš, ahoj..nic víc neuměl
Morelo
Profil *
Casero
no kazdopadne kdyz napsal ze to neumi, tak se mi ta veta zaloguje a ja na ni muzu dopsat odpoved(i), takze asi tak.. :)
Anonymní
Profil *
Stránku nelze zobrazit

Požadovaná stránka není dočasně k dispozici. Webový server má pravděpodobně technické potíže nebo je třeba změnit nastavení prohlížeče.

---------------------------------------------------------------------- ----------

Vyzkoušejte následující možnosti řešení:

Klepněte na tlačítko Aktualizovat nebo akci opakujte později.

Jestliže jste adresu stránky zadali na panelu Adresa ručně, zkontrolujte, zda je zadána správně.

Chcete-li zkontrolovat nastavení připojení, klepněte v nabídce Nástroje na příkaz Možnosti sítě Internet. Na kartě Připojení klepněte na tlačítko Nastavení. Hodnoty nastavení by měly být shodné s hodnotami, které vám poskytl správce místní sítě LAN nebo poskytovatel služeb sítě Internet.
Pokud správce sítě tuto funkci povolil, systém Microsoft Windows může prohledat síť a automaticky zjistit nastavení připojení k síti.
Jestliže chcete, aby systém Windows zkusil nastavení zjistit,
klepněte na tlačítko Zjistit síťové nastavení.
Některé servery vyžadují zabezpečení 128bitovým šifrováním. Informace o nainstalovaném zabezpečení získáte klepnutím na příkaz O aplikaci Internet Explorer v nabídce Nápověda.
Jestliže se pokoušíte připojit na zabezpečený server, zkontrolujte, zda tuto akci nastavení zabezpečení umožňuje. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Možnosti sítě Internet. Na kartě Upřesnit přejděte do části Zabezpečení a zkontrolujte nastavení možností SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0 a PCT 1.0.
Klepněte na tlačítko Zpět a zkuste použít jiný odkaz.



Nelze najít server nebo došlo k chybě serveru DNS
Internet Explorer
Morelo
Profil *
Anonymní
Stránku nelze zobrazit

Požadovaná stránka není dočasně k dispozici. Webový server má pravděpodobně technické potíže nebo je třeba změnit nastavení prohlížeče.


Omlouvam se, profitux.cz ma asi nejaky vypadek
Morelo
Profil *
Anonymní

uz to jede. :)
DJ Miky
Profil
Uživatel (16:55):
jak se vede?
iBot (16:55):
skvěle, jak jsi na tom ty?
Uživatel (16:55):
blbě
iBot (16:55):
takhle řikej někomu jinýmu
(chtělo by to ještě vyladit...)

Nejlepší vzhled je asi ten defaultní.
Ale chtělo by to trochu zvýšit margin/padding těch textů, nadpisu atd.

A chtělo by udělat, že po obnovení stránky se kurzor přesune do toho pole, takže se bude moct psát dál.
Morelo
Profil *
DJ Miky

ok, dík
Ladza
Profil
Mě se to líbí, jen mito v FF ten text co jsme si pokecávali jel furd dolu, a nezalezl do toho okna s textem...proste byl venku z toho sedyho ramecku.....

ale jinak pekny:-D ale nadaval mi :-D

jen to chce doladit, protoze se fakt muselo dlouho zkouset slova, na ktery odpovi....
nonewood
Profil
chtělo by to, aby když už se na něco zeptá (kolik mi je) aby taky mohl reagovat na moji odpověd a né jen na to co napíšu před ním :-)
djlj
Profil
Já se tam nedostanu:


http://www.ibot.koukej.net/index.php?Id=d5d7e32b0d90fd684b60bd360feb8c 6d&styl:default

Smyčka při přesměrování
Server přesměrovává požadavky na tuto adresu sám na sebe a to takovým způsobem, které zabraňují jejich dokončení.
Keilew
Profil
:-))) Zábavné:-)
Uživatel (18:16): Ahoj; iBot (18:16): čus;
Uživatel (18:16): Jak se máš?; iBot (18:16): skvěle, lepší to už bejt ani nemůže, co ty?
Uživatel (18:17): Na h o v n o...; iBot (18:17): tak to má být.
(mezery jsem sem musel dát, nechápu význam cenzury na tomto serveru...)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0