Autor Zpráva
WertriK
Profil
Zdrástvujte Lidičky.

Stránky prošly designově jemnou, kódově velkou změnou.

Kritizujte http://ddmmikulov.cz , stránky Domu dětí a mládeže v Mikulově.


btw. kdyby někdo věděl jak obejít podtržítkový hack v css, byl bych vděčný kdyby mi řešní napsal.

Děkuji :)
YoSarin
Profil
Celkem první, co mě na první pohled napadá jsou ty tečkované (ve FF, čárkované v IE) čáry. Vůbec mi to nesedí k tomu jinak oblému designu...
Jinak u odkazů v textu by to chtělo ještě nějaký hover, ať to nevypadá jen jako podtržený text... :)
Yo'Sarin
YoSarin
Profil
a ještě jedna připomínka - pokud se bojíte spambotů, tak je sice fajn, že píšete adresu ve tvaru
nekdo[a]nekde.cz
ale to celkem (naprosto) ztrácí půvab jakmile to schováte do odkazu, kam napíšete
mailto:nekdo@nekde.cz
- ten bot si to tam stejně najde... ;)
Jinak mě teď nenapadá nic, co bych tomu vytkl.
Yo'Sarin
WertriK
Profil
Děkuji, beru na vědomí :)
Mistr
Profil
WertriK
(1) Spíš taková obsahová poznámka: Není na uvádění kroužků 2005/2006 už přeci jen trochu pozdě?
(2) Jako vadu vnímám i neustále stejný nadpis (tag TITLE v části HEAD).
(3) Ve stránce Ubytovna píšeš krom jiného, že je ubytovna od listopadu do března uzavřená. Proč tuto skutečnost nezaneseš i do Kalendáře obsazenosti?
(4) Píšu-li dvojtečku, nedělám před ní mezeru.
WertriK
Profil
Mistr
1. Kroužky 2006/2007 ještě nejsou na 100% stanoveny, až budou tak to změním.
2. Upravím :)
3. Provedu :)
4. Síla zvyku :)
Anonymní
Profil *
1/ U pozadí společného menu a hlavičce je v místech, kde začíná zaoblování patrná cca 1px odchylka.
2/ Smějící se domeček vyplňuje nepěkně na výšku celý ten bílý rámeček.
3/ Co tak k té letecké fotografii ze Seznamu hodit ještě link přímo na mapu, aby se s tím dalo pracovat (přiblížit, zobrazit jako základní mapu názvy ulic, najít si spojení atd..?), což je tohle: http://www.mapy.cz/?query=ddm%20mikulov&portWidth=1012&portHeight=542& zoom=16&mapType=base&centerX=138253040&centerY=131432128#centerX=13825 4208@centerY=131433552@typ=base@zoom=16@vizType=none@vizIds=none
- tenhle štítek s Vaší firmou tam už máte, tak prč nebýt interaktivní.
4/ Také mě zaujala tabulka obsazenosti z prosincem, kdy se neubytovává.
5/ Zdá se mi trochu zbytečná ta prázdná žlutá lišta nahoře. Co tam třeby umístit ten <DIV id="right-top">.
Anonymní
Profil *
Jo a ještě: úvodní stránka a na ní 4 suchá fota mě nějak nezaujala
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0