Autor Zpráva
aarfy
Profil *
Zdravím

prosil bych o zhodnocení stránky aarfy.ic.cz

je to jednoduchá stránka, vytvořil jsem ji cca během 2 hodin, přičemž ještě hodinu předtím jsem si teprve začal zjišťovat, jak se stránky vlastně tvoří...

chtěl bych vědět, jestli se vám všechno zobrazuje korektně, popř. jestli graficky nepůsobí nějak odpudivě.
Jakékoliv postřehy vítám.

děkuji za případné odpovědi
Mistr
Profil
aarfy
(1) Zauvažoval bych nad větším kontrastem písma a pozadí.
(2) Oceňuji, že se na stránkách vyskytují texty bez pravopisných chyb. Alespoň já jsem žádnou nenašel; snad jsem nic nepřehlédnul.

Jak sám na webu píšeš, stránky se budou dále vyvíjet. Tak tedy směle do toho. Myslím, že na začátečníka to není zas až tak úplně špatné.

Snad jen by příště web mohl obsahovat více odkazů, které budou i něco obsahovat. Je tam poměrně dost s vysvětlujícím textem typu "Už to nebude dlouho trvat, ale až něco stvořím, tak to sem dám."
Vít Dlouhý
Profil
to aarfy: Už jenom za to, že si díky tobě můžu každé úterý pustit Prison Break s titulkama si zaslouží tvůj web plný počet bodů ;-)
aarfy
Profil *
dík za poznatky, i za ten plný počet bodů:)
i když to bude asi dost velká práce, než budu se stránkou spokojený já...no nic, jdu se vrhnout na CSS, snad to nějak půjde
Mistr
Profil
aarfy
no nic, jdu se vrhnout na CSS
To jsi celkem drsoň, jít na CSS po třech hodinách práce s HTML...
aarfy
Profil *
já se učím rychle:)
Taky jsem to nemyslel úplně doslova, řekněme, že si tak týden budu ještě hrát s tímhle, pak se podívám po něčem jiným.
Polaroid
Profil
"Under construction" nezní profesionálně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0