Autor Zpráva
Natalie
Profil *
Muzete mi prosim napsat jak na vas pusobi muj webik????
Uprimne me to zajima a budu rada kdyz mi poradite jak se da co vylepsit atak.
Porad je se co ucit :)

diky Naty
Natalie
Profil *
tady je odkaz na muj web: http://www.stardance.wz.cz
Anonymní
Profil *
No, na začátek bych asi změnil tu animaci nahoře, spíš bych jí dal pryč, dosti mě to ruší při čtení textu.
-vykašli se na rámce
-dej tam jiné barvy
-menu jsem musel v IE celé nejprve proklikat, aby se vůbec objevil nějaký hover
-příjde mi to celé takové...chaotické
Určitě na tom zapracuj, určitě ze sebe dostaneš více než jsi sem dala zhodnotit. Jesli je to tvůj první pokus s internetovou tvorbou stránek, tak to celkem ujde.
Railbot
Profil
Natalie
Mel bych pro tebe nabidku. Bohuzel jsem nenasel kontakt a nevim jestli muzu pouzit nejaky z webu, ale kazdopadne jedna se o tento web a jeho prepracovani.
Mistr
Profil
Natalie
(1) Jak zde již bylo zmíněno: odstranil bych tu tančící panenku vlevo nahoře.
(2) Změnil bych barvu písma adresy v levém dolním rohu.
(3) Dej stránce nadpis (tag TITLE v části HEAD).
(4) Jednotlivá tlačítka menu bych nedělal pomocí flashe.
(5) Obrázek vstupu do školy ve stránce O nás bych vyhodil a celou fotografii udělal ještě jednou. Jednak se mi zdá, že fotografie není příliš kvalitní a druhak bych vchod do budovy vyfotil rovně. Takhe to vypadá, že fotograf během fotografování stylově tančil ještě i před školou.
(6) Na téže stránce jako je popsána v předchozím bodě bych přepracoval článek o historii taneční školy (záměrně taneční školy, nikoliv TŠ). Navíc ho můžeš občerstvit o fotografie, grafické zpracování, menší nadpisky apod.
(7) Mrkni do učebnice mateřského jazyka, kterak se píší závorky a zkraty (mezery, tečky apod.).
(8) Fotografie ve fotogaleriích vycentruj.
(9) Špatně se čte fialově zbarvené písmo na černém pozadí.
(10) Sleduji v referencích, že je máte na každý rok stále stejné. Co to trochu obměnit?
(11) Zapracoval bych na stránce Učitelé. Například zruením nepotřebných políček v tabulce.
(12) V menu si oprav Ucitelé na Učitelé, resp. Učitelka
(13) Omezil bych psaní zkratek na minimum. Mám teď na mysli například St. Gymnázium Chomutov uváděné ve stránce Nabídka.
(14) Proč Ti v téže stránce, kterou jsem zmínil v předchozím bodě, nefungují odkazy pro stahování?
Mistr
Profil
(15) Centrování nápisu Přijďte mezi nás do příjemného prostředí ! Poznejte nové přátele a staňte se MISTRY! by snad bylo možné řešit i jiným způsobem než je uřité odsunutí pomocí teček v barvě pozadí, co?
Mistr
Profil
(16) A chybí klikací logo.
Railbot
Profil
Mistr
Ty neznáš editaci postu? Musíš tady spamovat :p
Inpocasi
Profil
"Kurzy tance" v menu je ten nápis dost kostrbatý
souki
Profil
s vypntuým flashem je to menu docela vtipné =)=)=)
Miloš
Profil
Railbot OT
Ty neznáš editaci postu? Musíš tady spamovat :p
Proč tak silná slova? Krom toho spam je (h)AFAIK nevyžádaný e-mail, v širším kontextu snad i nevyžádaná reklama. To už bych mohl napsat, že to ty tady spamuješ hloupým offtopicem.
Nic ve zlém.
Fnesveda
Profil
Napsal bych Učitelé místo Ucitelé
Mistr
Profil
Railbot
O editaci pochopitelně vím. Jen mě takhle těsně před půnocí zmohla lenost pokaždé příspěveček otevřít a doplnit. Snad mi to odpustíš.
Railbot
Profil
Mistr
Smajlík na konci mého postu měl naznačit nadsázku a žert, takže promiň, pokud se tě to nějak dotklo, že jsi tak vyjel ;)
Miloš
Profil
Railbot
To nevyjel Mistr, to jsem byl já; tenhle smajlík neznám. Ale snad se nic nestalo.
Mistr
Profil
Railbot
Smajlík na konci mého postu měl naznačit nadsázku a žert, takže promiň, pokud se tě to nějak dotklo, že jsi tak vyjel ;)
Já jsem nevyjel, nebo to tak nemělo být myšleno. Věřil jsem, že to bylo myšleno v legraci, ale člověk nikdy neví...

P. S.: Vyjíždíš tak maximálně na holky, ne? :-) Ale to už se se svou poznámkou výrazně odchyluji od původního tématu této diskuze.
Railbot
Profil
Mistr
Ja jsem zadaný, takže vyjíždím tak maximálně autem do světa když už :-)) Tak a konec OT.
Jara
Profil *
A mohli byste pomoct také mě? Čím bych měl vylepšit své stránky? Děkuji www.sprtecpecky.wz.cz
Miloš
Profil
Jara
Založ si vlastní dotaz (nové téma), tady ti asi nikdo nedopoví.
Tam tě rádi pomůžeme,
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0