Autor Zpráva
Medva1
Profil *
Ahoj prosím o kritiku, stránky jsou ve Frontpage, takže kod asi nic moc, spíš bych chtěl vědět co si o tom myslíte z grafický stránky - jestli se na to dá koukat? Jen připomínka, pokus byl tvořit ten web tak aby se líbil dětem.... www.brdskyzalesak.wz.cz Díky Medva1
qwett
Profil *
no na to ze to je ve frontpagu sem cekal horsi, trochu bych uklidnil ty barvy- jasně červená na světle hnědé mi moc nesedí (no jasně červená se nehodí skoro nikam :D)

taky se mi nejlibej ty animovany gify na strance....ten mail atd, pusobi to amatersky, na stránce je mnoho podtžených textů nekdy je to odkaz nebo jen obyč podtžený text, textové odkazy by měly mít stejný styl a barvu....
Medva1
Profil *
Díky za konstruktivní kritiku, pokusim se s tím něco udělat
quinux
Profil
Medva1
stránky jsou ve Frontpage, takže kod asi nic moc
Nesváděj na editor svou neznalost HTML

No nevím, mohl bych tady vypisovat co všechno je špatně, ale to bych taky mohl vypisovat až do rána.
Každá stránka má jinou barvu písma, je prakticky jinak uspořádaná. Řekl bych velký zmatek. A ty pohyblivé části .. hrůza ;o)
Medva1
Profil *
stránky jsou ve Frontpage, takže kod asi nic moc
Nesváděj na editor svou neznalost HTML


Okay - právě tak to bylo myšleno já a kod nejsme zrovna kamarádi, nicméně snažím se alespoň trochu pochopit - proto web dělám v editoru a nepíšu si ho třeba v notepadu....ale taky dík - realita je tvrdá
Miloš
Profil
Co je tohle:
<style="margin-top: -1; margin-bottom: -1">
??? To jsem ještě nikde neviděl.
Medva1
Profil *
Co je tohle:
<style="margin-top: -1; margin-bottom: -1">
??? To jsem ještě nikde neviděl.


No HTML je pro mě peklo takže ti nejsem schopnej ti odpovědět - nicméně mužete to zařadit do kolonky "exkusive kousky:-)"
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0