Autor Zpráva
Nathaniel
Profil *
Hezký den přeji.
Prosím o konstruktivní kritiku eshopu www.babylonshop.cz

O tabulkách vím. Snad se i stydím, ale už to je.
--Error--
Profil *
Mě jako "potenciálnímu" uživateli se mě to na první pohled moc líbý na to že je to e shop.

Nemám co vytknout. :(

+ Jsou přehledný
+ barevně sladěný
+ Nic tam nevybočuje z řady

- Jen mě osobně se mi nelíbí moc k sobě zelená a modrá.. :D
--Error--
Profil *
JJ možná jen to menu - musím se moc soustředit co je tam napsané :(

A neni tam něco co by bylo něco navíc neš jinde! Něco co si zapamatuji a příště se tam vrátím :D Ceny jsem neskoumal..
Railbot
Profil
--Error--
neš - než
neskoumal - nezkoumal
mat
Profil
trochu z jiné strany - uvádíš, že jsi neplátce DPH, v tom případě nesmíš uvádět ceny s DPH a ceny bez DPH - musíš uvádět pouze ceny s DPH, a to jako ceny konečné...
Inpocasi
Profil
V menu nahoře mi trochu vadí barva odkazu při najetí (je příliš podobná pozadí). Jinak pěkný web.
Suji
Profil
obrazek na pozadi leveho menu dost zhorsuje citelnost - dal bych ho pryc nebo nejak zvyraznil pismo. A vubec vetsina textu je pomerne spatne citelna - treba popisne texty k vyrobkum na uvodni strane atd.
Navic pokud dam zvetsit pismo ve FF, tak se to cele rozjede-na uvodni strance.
quinux
Profil
Dost divně je vyřešeno přidávání do košíku. Když kliknu na koupit jen se refreshne stránka, žádné upozornéní ani přesměrování do košíku. Místo toho se objeví jakýsi létající box vpravo. Jenže toho boxu si člověk ani nemusí všimnout. Na rozlišení 1024x768 pak překrývá "výhodnou nabídku" a na 800x600 není vidět vůbec. Dokonce je tam volba "skrýt tento box" a po přidání dalšího zboží tak již vůbec nevím co vlastně v košíku mám! To je velmi špatné řešení a IMHO je tak akorát vhodné na ztrátu zákazníků.

Taky bych řekl, že to levé menu je dostatečně nevýrazné a písmo je celkově zbytečně malé.
Kráťa
Profil
Ty ceny bez DPH a "s" jsou opravdu matoucí. Když už, měly by být vedle sebe, ne ta levnější "viditelnější", ale jak je psáno nahoře, měly by být uvedeny pouze ceny s DPH.
Jinak se mi to líbí.
Nathaniel
Profil *
Zatím všem děkuji za připomínky, zkusím je zapracovat do webu.

Každá další připomínka velmi vítána!!!!!!!
Anonymní
Profil *
ahoj v com si ho robil?
Nathaniel
Profil *
Anonymní
Ahoj. Dělal jsem ho v PHP a mySQL
wizard
Profil
Tlačítka "Detail" a "Koupit" bych udělal odkazem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0