Autor Zpráva
Skogen
Profil *
Dobrý den. Zhodnoťte prosím stránku www.kreta-stalida.wz.cz. Jde o amatérskou práci pro potěšení. Děkuji.
DyBoy
Profil
No nevím, mě přijde docela divoký to vystouplý menu, je to web o krétě, chtělo by to i trochu antičtější barvy, jako je třeba nějaký hezký odstín hnědé :)
Skogen
Profil *
Ano, možná ano. Antické prvky jsem skutečně téměř nevyužil a možná je to škoda. Zkusím se nad tím zamyslet. Děkuji.
DyBoy
Profil
taky se mi moc nelíbí pozadí stránky, web by měl být čitelný a příjemý, pozadí mě dost svádí od čtení obsahu. Opravdu moc používáte plastické ránečky a to je podle mě velice škoda. Vypadá to na dobrý web.
Mistr
Profil
Skogen
(1) Jak již zmínil kolega: modrá barva webu myslím není úplně nejvhodnější.
(2) Menu bych umístil klasicky do levého sloupečku.
(3) Více bych odsadil začátky jednotlivých odstavců. Stávající stav mi přijde takový "ani ryba, ani rak".
(4) Jednotlivé podstránky se poměrně dost dlouho natehovaly. Jedná se především o ty stránky, které mají v levém sloupečku více fotografií.
(5) Stránky děl na menší úseky nebo více osvěžuj (malé nadpisky apod.). Viz například stránka http://www.kreta-stalida.wz.cz/ubytovani.html
Skogen
Profil *
Děkuji za podněty. Je to spíchnuto ve čtrnácti dnech ve volných chvilkách, dokonce jsem tam po sobě objevil i nějaký ten překlep.. Zapřemýšlím se a postupně s tím ještě něco provedu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0