Autor Zpráva
Rellik
Profil *
Zdravim. Dnes sem se cele odpoledne venoval vychytavani chyb, ladeni scriptu, a noveho rozvrzeni me stranky tak abych nemusel pouzivat zadne "css hacky" a aby se stranky zobrazovali aspon priblizne stejne v nejpouzivanejsich prohlizecich... Podivejte se jak to dopadlo, piste kritiku a pipadne co by slo udelat lip... :)
Adresa: zde
James_scott
Profil *
Mno na prvni pohled to vypada celkem hezky,nekoukal jsem se sice na validitu,ale vypada to v poho :)
a jak tak koukam,jako jeden z mala webu vypada ze je i prakticky pouzitelnej- navstevnici ho oceni,jen tak dal!
James_scott
Profil *
ted jsem zkousel tu navstevni knihu a zaheslovany stranky co mas uvedeny v sekci download,a nejspis to bude blbe napsane,pac mi to nejak nefunguje..
James_scott
Profil *
ted jsem zkousel tu navstevni knihu a zaheslovany stranky co mas uvedeny v sekci download,a nejspis to bude blbe napsane,pac mi to nejak nefunguje..
dracek
Profil
Mám dojem, že apač potřebuje mod_auth, ne?

Jinak pěkné stránky.
Miloš
Profil
Na ?page=programy jsem zaváhal – stránka je optimalizovaná (SEO) na slovo zde? ;-)
Mimochodem – místo ukládání souborů ke stažení na vlastním webu bych dal odkazy na originální zdroje jakožto záruku toho, že půjde o aktuální verze. A přimlouval bych se za zrušení nešťastného zde. Ze všeho nejradši pak klikám zde.
Rellik
Profil *
>James_scott Diky za kritiku. Navstevni kniha by mela fungovat. Je uz zprovoznena na x webech co sem si vsimnul a funguje vzdy bez problemu. Jen sem tam se nekdo ozve ze mu nechce jit a vzdycky je to jen spatne nastavenym pripojenim k databazi.

>Miloš Taky diky. Jo o tech odkazech vim, ale nejak sem nemel zadny napad jak to provest jinak. Sice uz sem to chtel udelat vcera, ale nezbyl mi cas. Udelam to dnes vecer... :)

Jinak kdyby mel jeste nekdo nejake rady nebo pripominky tak sem s nimi... :)
JanS
Profil
- Na mě tam docela odpudivě působí ta hromada ikon v levém baru. Když už je tam chceš nechat, aspoň je trošku popřeházej a nějak nastyluj, ať to tolik neruší.
- Hover u menu by mohl být podstatně výraznější. Když po tom jezdím, skoro tu změnu barvy nepoznám.
- Část s obsahem působí nějak tak nudně. Zkus tam přidat nějaké barvy, třeba jinou barvu nadpisů.

Jinak pěkné. (nehodnotím zdroják, a validita mě nezajímá, protože v mnoha věcech souhlasím s Chamurappim.)

EDIT: trochu bych zapracoval na pravopisu.
Rellik
Profil *
Tak sem ještě trochu vylepšil ten levý panel. Co na to říkáte teď? :) firstpage.wz.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0