Autor Zpráva
Venca V.
Profil *
Zdravím, podívejte se a zkritizujte prosím moje stránky na www.pillowfight.cz. Učil jsem se hlavně podle JPW a téhle diskuze, tak doufám že se to bude aspoň trochu líbit. Kritiku samozřejmě vítám, sem s ní... Venca V.
quinux
Profil
Venca V.
Promiň, ale moc dobře ses teda neučil. Co to menu? Proč je děláno obrázky? A ještě takovými nečitelnými?
Nejlepší menu má ta fialová, ale zbytek je děs a egypt no tak ten raději ani nekomentuju.
Než vytvářet x stylů vytvoř raději jeden přehledný a čitelný. A texty nezarovnávej na střed.
cuba.czech
Profil *
No tak třeba mně ty styly v mozillenejdou vůbec abych byl přesný. Ale jinak musím souhlasit . Moc velké písmo, nepřehedné, špatně čitelné a zarovnání na střed je tragedie. Prostě na střed se sice něco zarovnat dá, ale ne celé texty.

A abych nebyl jenom kibyc tak se mrkni na moje stranky a taky mi to patřičně okomentuj ;-)

www.cubaczech.ic.cz
nebo můj shop
www.akunaradi.cz
Plaváček
Profil
cuba.czech

Pokud chceš znát názor na své stránky, stačí požadavek vložit jenom jednou. To, co provozuješ, se nazývá tapetováním diskuse a může se ti to vymstít.
Catch
Profil
Venca V. - Stranka je opravdu nepekneho vzhledu. Zkusil bych to znova :) Bohuzel v tuto chvili ti nereknu co konkretne jelikoz cela stranka se mi nelibi. Bohuzel strohe a neprime ale je to tak. Predelej to cele.

cuba.czech - No ty se take nemas moc cim chlubit shop vltava2000 je designove dost bes ty jsi ho moc nevylepsil. Jinak se priklanim k tomu ci rika Plavacek, nechapu proc tapetujes diskusi ktera neni tvoje kritika. Nedela se to.
Flip
Profil *
no cuba.czech i jsem se pobavil... Z cuba.czech webu : "Chcete vlastní blog?

Chcete stránky pro svou firmu?

Chcete se prezentovat na internetu?

Chcete mít taky své osobní webové stránky?



Vytvořím Vám jednoduché, originální stránky přesně podle Vašich představ za velice příznivé ceny.



Neváhejte a kontaktujte mně. "


To snad ne...přestaň používat editory...a začni na jakpsatweb.cz :)
Chudák ten co si nechá dělat u tebe web....
Venca V.
Profil *
pro quinuxe: takže zarovnání na střed už není, jen u seznamu mp3 a seznamu textů, tam se to myslím hodí...A menu tvořené obrázky? Vím, že se tady hodně píše proti tomu, ale zároveň si myslím (a vycházím z velkého množství mnou navštívených stránek hudebních skupin) , že běžný návštěvník stránek hudebních skupin je zvyklý spíš na nějaké to obrázkové tlačítko, než na obyčejný nadpis... Ale je to můj názor, chápu že se ti asi nebude líbit.
pro cuba.czech: styly jsou založeny na cookies, takže je nejspíš nemáš povolené... zarovnání na střed jsem odstranil(viz.výše), písmo jsem zmenšil. Zamyslel jsem se i nad přehledností, jak jsi psal, a přidal jsem nějaké <hr> mezi novinkami a mezi texty, asi to na přehlednosti přidá, jinak nevím co se ti zdálo "nepřehledné a nečitelné"...
pro Catche: Kdybych chtěl stavět jen na subjektivním dojmu jednoho člověka, zeptám se sám sebe a odpovím si: "No Václave, ty jsou ale krásný, nic na nich neměň!" ; a vůbec bych nepsal do této diskuze. Jelikož nechci dát jen na subjektivní dojmy jednoho člověka, tak stránky předělávat celé ZATÍM nebudu (ale také na nich nepřestanu pracovat a vylepšovat je). Takže jestli máš proti nim něco konkrétního, co bys mi vytknul a dalo se opravit, rád si tvé připomínky přečtu. Jak vidíš, tak konkrétní výhrady jsem do stránek zapracoval (viz předchozí odpovědi), takže tam klidně zapracuju i tvoje...
Jinak samozřejmě díky všem za názor, mějte se... V.V.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0