Autor Zpráva
mates
Profil
Prosím o kritiku webu, jde o portfolio, kde jsem chtěl dovílit naprosté jednoduchosti a přitom aby to trochu vypadalo felcman.cz
Miloš
Profil
Pod logem chybí text
— odkaz-neodkaz typu mail: artin(at)centrum.cz považuju za hovadinu. Jestli má takhle vypadat antivirová ochrana, potěš Perun.
validní XHtml 1.0 a CSS 2.1 bych vyhodil (ještě že tam nemáš ty jejich ikonky), zato bych zapracoval na češtině a stylistice:
Webové stránky vytvářím … a databází MySQL(TEČKA – dlouhá souvětí bývají nepřehledná) Umožňuje to tvořit…
Všechny stránky tvořím tak, aby splňovaly standardy konsorcia W3C a aplikuji na ně své (lépe ale to zájmeno vůbec vyhodi) poznatky o SEO (optimalizace pro vyhledávače ((který vyhledávač, že?))) tady buď středník, tečku, nebo slovo COŽ (místo to) způsobí, že vaše pozice ve vyhledávači bude výše a tím pádem Vás lidé rychleji a snadněji najdou…
Mimo tvorby webových stránek nabízím i tvorbu grafického návrhu webu (s jeho rozřezáním a možným nakódováním), dále pak tvorbu plakátů, logotypů, apod.
Nickyčárka pod kterými mě můžete najít v pavučině internetučárka i tady (pokud se nepletu) jsou:…


Možná (subjektivní uvažování) by byl dobrý nějaký decentní border (třeba jen z jedné strany)
Mistr
Profil
mates
V Microsoft Internet Exploreru 6 SP 2 je odkaz na blog tak trochu na první pohled "divně" umístěn vůči obrázku pod nadpiskem Reference i vůči celkovému konceptu stránky. Byl to záměr autora webu nebo zlovůle autora prohlížeče?
Mistr
Profil
mates
Každopádně bych se připojil ke stylistickým poznámkám kolegy Miloše. Navíc bych se ještě pozastavil nad čárkou před zkratkou "apod.": plakátů, logotypů, apod. Osobně bych ji vyhodil.
quinux
Profil
mates
Nedával bych mezi spřátelené weby blog, jelikož to není "spřátelený" web, ale tvůj web. Taky bych zrušil klikací logo jelikož máš jen jednu stránku a klikací logo odkazuje navíc na index.html čímž vzniká duplicita, což bys měl jako člověk znalý SEO vědět :)
klokyn
Profil
Mám rád jednoduchosť, ale tvoje portfólio je príliš obyčajné. Návštevníka nemá šancu zaujať. Možno by to chcelo efektívnejšie a modernejšie logo. Inak je to pekné.

Mimochodom, ak už vlastníš doménu, mohol si tam umiestniť niečo rozsiahlejšie ;-).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0