Autor Zpráva
Bartt
Profil *
Zdravim všechny

prosím potřeboval bych nutně kritiku mého webu ! Řekněte , co se Vám líbí a co okamžitě změnit ! Dále se prosím podívejte na portfolio a co je lepší ? .. v oranžovej barvě či v tej černej ?

na vašich komentáří hodn záleží , tak prosím buďtě přísní a snažte se ! jinak by nebylo špatné to ke konci ohodnotit v % . Laughing mockrát děkuji za případné odpovědi.

Bartt Bartt-Studio
tiso
Profil
Bez tých výkričníkov by to nešlo?
Nox_lbc
Profil
Bez tých výkričníkov by to nešlo?

šlo, ale nebyla by to taková zábava ...

P.S.: Připadá mi to dost ... ale fakt dost old-school ...
klokyn
Profil
- ten prechod je nesympatický
- pri hoveri odkazov sa mi nepáči ten odskok textu, je to veľmi výrazné a nepoužiteľné
- v horizontálnom menu zase nie je hover žiadny
- čierna verzia je lepšia, ale celé to kazí ten biely prechod
spytihnev
Profil *
jak máš tu navigaci, tak když jsem na to poprvé najel tak se ten text tak divně posunul a pak se teprve zobrazil(asi po2 vteřinách) ten obrázek.
A v kódu se mi nelíbí toto: <br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br />
Szkepek
Profil
nejsem designer, ale celkově ten web na mě působí stylem vygenerovaného blogu.
na indexu se mi nelibi to pozadi nadpisku, je takovy archaicky...
odkazy na liště pod článkem jsou nečitelné
ve FF je to jaksi odsunuty od sebe a myslím že ten efekt záření u hlavičky je nevkus :-)
teď když se na to dívám, tak to menu možná má býd odsunuté, ale určitě bych ho přirazil, aby mezi tou oranžovou nebyl kus bílé
Jinak,po stránce funkčnosti :
nevím jaký je význam menu pod hlavičkou a navigace, zvolil bych buď anebo, dvě menu jsou jenom dezorientující
Boy
Profil
Vysvětli mi jednu věc. Proč jsi použil v hlavičce flash, když v ní není jedniná animace a ještě k tomu vůbec žádný hover pro položky v menu? Chtěl jsi sis prostě jen ušetřit práci, nebo to mělo i nějaký vyšší smysl. Radím ti dobře, nedělej to, neb mnoha lidem, kteří mají flash občas zakázaný kvůli různým flashovým reklamám, se objeví místo tvé hlavičky jen jakýsi neidentifikovatelný šedý prázdný blok a to ty určitě nechceš.
Bartt
Profil *
Tak děkuji Smile ..

Toto je můj druhý web, ale ten první byl spíše zkušební. Ty mezery jsou tam schválně, ale co nejdříve je oddělám. Co se týče Flashe .. mělo se to hýbat, ale od toho jsem opustil a tak to tam je v tomto stavu, také se musím přiznat , že sem si tím usnadnil práci ... to stejně chci předělat, takže snad to dopadne dobře. Zasnažím se tedy i vyndat ten "odskok".
Szkepek: bohužel tě zklamu :( .. ale rozhodně tam nic neni vygenerované .. celé uspořádání webu jsem dělal já. Dále nemohu ti vyhovět s tim efektem záření, jelikož dal jsem web i na jiné stránky a převážná většina má jiný názor. Myslím že dvě "menu" rozhodně nejsou dezorientující. Horizontálně jsou takové "hlavní" odkazy.

Každopádně děkuji :)
A posílejte své komentáře i nadále
Bartt
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0