Autor Zpráva
Riki
Profil *
ohodnoťťe stránku:
a) Stránku
b) Fórum
Zhodonoťťe aj design obsah a podobné
Michalek
Profil
Nikdy jsem pořádně nevěděl, co znamená zkratka MFA. A zdá se mi, že teď už pomalu chápu.

PRvní strana adsense a loading. Druhá strana etarget a google. Třetí strana adsense a dva shoutboardy, z toho jeden nečitelný a ještě k tomu nabádající ke kliknutí na reklamu. V Games room vložený nějaký iframe z jiných stránek, ve vtipech pár vtipů a tak dále.

A fórum je, zdá se mi, nějaké prázdné. A styl je nějaká šablona, takže opět adsense.

// Aha, po dvou příspěvcích podemnou koukám, adsense je asi výmysl estránek, takže ty části svého příspěvku beru zpět.
Lexter
Profil
1) ten gif na loading je ze stahuj.cz
2) loading odstraň
3) Uvítací obrazovku s google taky
4) logo nedělej animované
5) Fakt máš page rank 4?
6) No prostě estránky co na tom chceš hodnotit?

Fórum. standartní phpBB se stáhnutým stylem a steným animovaným logem. Tak ti nějak nevím, co chceš ohodnotit.
inocencz
Profil
To logo je tak trochu egoistickej nevkus :)
Jinak neni trochu divny nechat si hodnotit design webu podle sablony? Pripada mi to jako kdyz vykrojis a upeces hvezdicky (vanocni cukrovi) a pak se ptas jestli je ten tvar originalni.

PS:
rada1 -> jinak aby ta animace navazovala, mela by koncit kousek pred vychozi polohou a ne az na ni jinak se to divne seka.
rada2 -> i kdyby se to nesekalo je to absolutne nevhodny jako logo, osklivy, rusici, zpomalujici atd.
...
nechci te odradit takze blahopreji k tvemu vlastnimu webu a jen tak dal, casem si to urcite udelas komplet sam a nadherny :) Drzim palce.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0