Autor Zpráva
michaln
Profil *
Prosím o kritiku webu www.krasyprirody.cz. Zajímá mne především, jak na vás web celkově působí a snadnost orientace na webu (včetně navigace). Děkuji.
michaln
Profil *
funkční odkaz
wimstr
Profil
Mohu říct jen Pěkně
wimstr
Profil
Tak přecejenom, zvětšil bych písmo ccs 1-2px a trochu bych ho zesvětlil, jinak parada
Tomass
Profil *
Některý link se při přejetí myši podtrhne modře, některý červeně, rozdíl jsem nepochopil. Modré podtržení je na černém pozadí špatně vidět, červené je jen o něco lepší. Jinak je to až tak perfektní, že to působí skoro až sterilně.
michaln
Profil *
2Tomass: Které konkrétní linky na jaké stránce se Ti podtrhávají modře a červeně? Měly by být podtržené po najetí myši stejnou barvou (tzn. bílou nebo šedou...). Alespoň takhle to vidím v IE6 a Firefoxu. Co používáš za prohlížeč?
Tomass
Profil *
michaln: pardon, měl jsem napsat, že poslední operu.

Prodej fotografií modře

Zajímavé odkazy červeně
Pilda
Profil
Horní obrázky v hlavičce jsou datově moc velké a také by bylo lepší je asi uložit prokládaně. Zkoušel jsem schválně jeden uložit jako JPEG, kvalita 80 %, zvláštní barva = OFF + prokládání a velikost klesla při na pohled stejné kvalitě z 81,6 KB na 53 KB což je na pomalejším připojení sakra znát.

Jinak kód by bylo dobré přepracovat, nepoužívat pro layout tabulky, ale divy a využívat více CSS a to zásadně v externích souborech, počítám, že by se velikost stránek zmenšila pak aspoň 10X.
BFG
Profil
Působí to na mě hezky a asi tak jak má :-) Jen bych možná ten hlavní obrázek s Karlštejnem zmenšil na výšku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0