Autor Zpráva
taita
Profil *
Zkritizujte prosim me stranky, jsem rad za kazdy i negativní příspěvek. I když se teda myslim že jich moc nebude ale co...
Iškuda
Profil
http://www.recta-naceradec.cz/
Iškuda
Profil
- u firemní stránky bych očekával pořádné logo (ne to "vybuchující")
- jezdící text není dobře čitelný a hlavně je naprosto zbytečný
- příliš mnoho "blikajících" efektů
- chtělo by to nějak sladit barvy dohromady (oranžová v menu se tam moc nehodí)
- je opravdu nutná stránká s přijíždějícím kamionem?!?
- kód se mi taky moc nezamlouvá
tiso
Profil
...hrôza... z takého web každý utečie... Skús sa najprv veľa veľa učiť a až potom rob weby...
Mistr
Profil
taita
(1) Musí tam být ta vstupní stránka?
(2) Popis zrychlený vstup je sice neobvyklý, ale co tam dát obvyklejší typu "přeskočit" apod. Jen to dávám k úvaze. I když i Tebou použitá varianta je snad celkem logická.
(3) Obrázek v titulce je neskutečně veliký (přes 980000 bytů je opravdu mnoho). Navíc není ostrý. A ani nevidím důvod pro ty animace:
- proč stojící kamion otáčí koly? Domy za kamionem přeci stojí na místě.
- proč kamionu blikají přední světla?
- proč kamionu blikají všechny blinkry? Je snad poškozen?
(4) Nepodtrhávej nic, co není odkazem. Jen tím čtenáře mateš.
(5) Proč jsou v hlavičce ty dva běžící texty? Jak neběží současně, vypadají jako sportovci na závodní dráze, kdy jeden dobíhá a nakonec i předbíhá druhého.
(6) Zamyslel bych se nad použitím toho netypického písma. Nemusí se u všech klientů zobrazit tak, jak jsi Ty původně zamýšlel.
(7) Jsou nutné ty měnící se obrázky nákladních aut a přívěsů?
(8) Pod stránkou obrovská spousta prostoru. Proč?
(9) V patičce píšeš © Copyrighted by M+J+P 2007 - s tím jsem se snad ještě nikde nesetkal.
(10) Musí ve stránce být to flashové logo firmy? Navíc na něj ani nejde kliknout pro návrat na titulní stránku.
(11) Je vhodné mít na firemních stránkách počitadlo od TopListu? Nesnižuje to tak kvalitu stránek?
(12) Nešla by nějak vhodněji zpracovat ta fotogalerie?
(13) Mám dojem, že jsi před stavbou stránky neměl nakreslený na kusu papíru rozvrh struktury webu (jednotlivé stránky, jejich provázání, odkazy a tomu odpovídající menu). Odhaduji to z toho, že nemáš v menu naznačeno, že oddíl Stavitelství má ještě podsložky fotogalerie.
(14) Chybou je stále stejný nadpisek stránky (tag TITLE v části HEAD). Tato skutečnost také souvisí s využitím rámové struktury při tvorbě webu.
(15) Ve stránce http://www.recta-naceradec.cz/stavitelstvi.htm si oprav Víceúčelové hříště na Víceúčelové hřiště
(16) Sekci Sponzorujeme můžeš osvěžit logy sportovních oddílů.
(17) Ve stránce http://www.recta-naceradec.cz/kontakty.htm si oprav O na .
(18) Před dvojtečkou se nepíše mezera - viz stránka http://www.recta-naceradec.cz/kontakty.htm
(19) Proč máš v tabulce "Vedení firmy" ve stránce http://www.recta-naceradec.cz/kontakty.htm velké písmeno u popisku Jméno, když ostatní popisky jsou s malým počátečním písmenem? Krom toho nepůsobí tato struktura (tabulka jméno - mobil - e-mail) tak trochu "humpolácky" (nic proti Hliníkově působišti)? Proč to neudělat třeba fotografii osoby, vedle popis Ing. Petr Postřihač, pod ním telefonní a e-mailový kontakt...? Nebylo by to lepší?
(20) Je zrovna toto nejvhodnější obrázek na firemní stránky?
XQgint
Profil *
nezdá se mi že bys se timhle řídil: Motto: Když už něco děláš, snaž se to dělat naplno a pořádně ! teda lespon s těma stránkama ;)
MVK
Profil *
Doplním:
- strašné barevné sladění
- v rozlišení 1024x768 zabírá kamion a jezdící nepodstatnosti právě polovinu stránky. Informační hodnota nulová, dokonce ani jméno firmy.
Railbot
Profil
Stránky jsou celkově velice špatné. Úvodní stránka je zbytečná, zdržuje. Animace nebo co to je se načítá dlouho, pozadí s opakujícím se textem je ošklivé. Tam bych začal s nápravou.
External
Profil
Tato stránka vypadá jako z roku 1996. Bujužel jsem již trochu dále a proto nelze konstatovat, že to ne mě celé působí jako jeden velký vtip (a doufám že webmaster schválně používá všechny ty hrozné věcy jako rámy, hnusné fonty atd.)
Mistr
Profil
taita
Uváděné stránky jsou oficiální prezentací firmy Recta, spol. s r. o., takže je můžeme zařadit do profilu na portále Firmy.cz?
Railbot
Profil
Mistr
Skloňuje se správně "portále" nebo "portálu"? Už bych si v tom chtěl udělat jasno a ty jsi takový češtinář :))

No a jinak pokud na tento web bude mít firma odkaz v katalogu, tak jí upřímně lituji.
YoSarin
Profil
Mistr
No, já teda nevím, firma Recta na Firmy.cz se zabývá "Rostlinná výroba kombinovaná se živočišnou výrobou.", zatímco firma na předložených stránkách funguje patrně v oboru logistiky...
oogi
Profil *
Když už něco děláš, snaž se to dělat naplno a pořádně ! ... no tak se tim poučte... když už Vám to tam svítí...
Mistr
Profil
Railbot
Skloňuje se správně "portále" nebo "portálu"?
Děkuji Ti za upozornění. Mám ve svém předchozím příspěvku chybu - správně se píše portálu. Děkuji za upozornění. Jako důkaz poslouží údaj z Pravidel českého pravopisu nebo odkaz na odborný server (i když i on občas mívá chyby). Každopádně Ti ještě jednou děkuji za upozornění.

ty jsi takový češtinář
Já? Jsou tu rozhodně větší znalci a mistři našeho rodného jazyka - například kolega Dero.

No a jinak pokud na tento web bude mít firma odkaz v katalogu, tak jí upřímně lituji.
Nechtěl jsem to říkat tak naplno... ;-)
Mistr
Profil
YoSarin
No, já teda nevím, firma Recta na Firmy.cz se zabývá "Rostlinná výroba kombinovaná se živočišnou výrobou.", zatímco firma na předložených stránkách funguje patrně v oboru logistiky...
Jedná se o tutéž firmu. Důkazem je například IČ (47539372) či adresa provozovny. Ten popisek na portálu Firmy.cz je již nějakou dobu starý, takže bude třeba jej inovovat. Možná rozšířili repertoár nabízených služeb. Určitě se ale jedná o stejnou firmu.
YoSarin
Profil
Mistr
Vida, tak IČ mě kontrolovat nenapadlo... :)
Na těch stránkách (mám na mysli stránky www.recta-nacehradec.cz ) je to dokonce uvedené.
Mistr
Profil
YoSarin
Vida, tak IČ mě kontrolovat nenapadlo... :)
Normální, u mě je to již spíš profesionální deformace. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0