Autor Zpráva
alex
Profil *
celkem zajímavý web co říkáte? www.kojeni.net www.kojeni.net
Lexter
Profil
celkem zajímavý web co říkáte? www.kojeni.net www.kojeni.net[/i]

Zní to jako by to nebylo tvoje. ale asi je.

Mě se to vcelku líbí, hezké jednoduché.
tozi
Profil
v pohode len ta fotka pod obsahom mi tam vadi
Mistr
Profil
alex
Mám poznámky ke stránce Něco o mně:
(1) Podpis autorky je vyvyeden stejnou barvou, jako dokazy v textu. A přitom ten podpis odkazem není. Tato skutečnost jen mate čtenáře. Zkus s tím ještě něco udělat.
(2) V titulku stránky (tag TITLE v části HEAD) máš kus textu psán česky, jiný zas cesky. Proč?
(3) V patičce (a bude to i na jiných stránkách) je stejný problém jako již zmíněný bod jedna. Zde se zase jedná o počítadlo. To je vyvedené jako odkaz. Dokonce ještě věrohodněji než v bodě jedna zmíněný podpis.

A také nepodtrhávej nic, co není odkazem. Jen tím čtenáře mateš. Viz strana http://www.kojeni.net/hubnuti.php

Též bych stránky více osvěžil fotografiemi, mezinadpisy a třeba i barevně.
Miloš
Profil
Úvodní stránka:
— Odkazy nejsou podtržené a jsou hnědé.
— Data jsou také hnědá, vypadají jako ostatní odkazy, ale nejsou to odkazy
Něco o mně: Odkazy nejsou potržené, ale jsou prozměnu červené. Červená jsou také první písmena odstavců (:first-letter), podpis (Jiřina Mrázková) je také červený a není to odkaz.
Na stránce Hubnutí nejen při kojení jsou podtržené texty, které nejsou odkazy. to ve vlastním zájmu nedělej nikdy.

ATD., ATD…
Všechny odkazy podtrhni (budou-li podtržené i v menu, nebude to na škodu) a ujednoť jim na všech stránkách barvu).
To, co není odkaz, by nemělo mít stejnou barvu jako odkaz, ikdyž budou odkazy podtržené. Mimořádně šílené je to na stránce Online poradna. Jestli si myslíš, že bude návštěvník jezdit myší po obrazovce a zkoumat, co je/není odkaz…
Jan.Hubalovský
Profil *
Velmi se mi ta stránka líbí, jenom bych dal více záběrů v galerii fotek na ňadra...
gyoja
Profil
V databázi otázek a odpovědí je použito zobrazení a skrytí textu pomocí JavaScriptu. Když si ho někdo v prohlížeči vypne, text se mu nepodaří zobrazit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0